Microsoft uygulamaları nereden yüklenir?

Deneme bittiğinde kullanmaya devam edebileceksem yapacağım. Emin misiniz?

Hocam şu şekil uyarı çıkıyor ve bu deneme sürümü. Deneyebilirsiniz. Bilgisayarım içinde Windows 10 Home ile geldi ve kaç aydır kullanıyorum. Yarın bir gün süresi doldu gibi bir uyarı gelirse yalancı konumuna düşmek istemem. Ben bildiklerimi ve olanları söylüyorum.

resim_2020-12-23_172557.png

Bakın mesela gördüğünüz gibi bende bu şekilde bir uyarı veriyor. Ve aylardır kullanıyorum.

Hocam şu şekil uyarı çıkıyor ve bu deneme sürümü. Deneyebilirsiniz. Bilgisayarım içinde Windows 10 Home ile geldi ve kaç aydır kullanıyorum. Yarın bir gün süresi doldu gibi bir uyarı gelirse yalancı konumuna düşmek istemem. Ben bildiklerimi ve olanları söylüyorum.

Eki Görüntüle 797001

Bakın mesela gördüğünüz gibi bende bu şekilde bir uyarı veriyor. Ve aylardır kullanıyorum.

Allah sizden razı olsun hocam. Hemen deneyeceğim.

Eki Görüntüle 797001

Hocam bu arada ben deneme sürümü başlatayım mı?
Allah sizden razı olsun hocam. Hemen deneyeceğim.

Hocam bu arada ben deneme sürümü başlatayım mı?

Başlatıcam hocam ona göre.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı