Microsoft Visual C++ güncelledikten sonra oyunlar açılmıyor

twd2434

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben laptop kullanıcısıyım. İşletim sistemi Win 7 yaklaşık 1 ay önce format attım ve driverleri yükledim. Daha sonra Microsoft Visual C++ güncel sürümlerini yükledikten sonra bazı oyunlara girmediğini gördüm. Sorun Visual C++nın 2015-2019 sürümlerinde olduğunu anladım. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Yani çok saçma bir durum biliyorum belki bilen biri vardır diye yazayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben laptop kullanıcısıyım. İşletim sistemi Win 7 yaklaşık 1 ay önce format attım ve driverleri yükledim. Daha sonra Microsoft Visual C++ güncel sürümlerini yükledikten sonra bazı oyunlara girmediğini gördüm. Sorun Visual C++nın 2015-2019 sürümlerinde olduğunu anladım. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Yani çok saçma bir durum biliyorum belki bilen biri vardır diye yazayım dedim.

Silip tekrar yüklemek.

Visual C++'nin güncel sürümleri değil, bütün sürümleri yüklenmelidir. Buradan tüm sürümlerini aynı anda indirebilirsiniz.

Eğer halen açılmıyorsa oyun rapor paylaşın.

Bununla toplu yükleyebilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra soldan Visual C++ olanları tiklemeniz yeterli. Ben format attıktan sonra hep bununla yüklüyorum.

Teşekkürler kardeşim sorun çözüldü bütün Visual C++ sürümlerini kaldırıp senin önerdiğin program ile sıfırdan kurulum yaptım sorun çözüldü konu kilit :)

Geri
Yukarı