Microsoft Visual C+ +'ın hepsi indirilmeli mi?

YagizZ06

Femtopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

Bilgisayarimda format atmadan once bir suru Microsoft Visual C+ + vardi. Formattan sonra 1 tane bile yoktu. Daha sonra bilgisayarimi yavas yavas kullanip bir şeyler indirmeye baslayinca 2 tane geldi. Acaba benim hepsini indirmem mi gerek yoksa bir şeyler yuklerken onlar kendiliginden iner mi? Simdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese Merhaba,

Bilgisayarimda format atmadan once bir suru Microsoft Visual C+ + vardi. Formattan sonra 1 tane bile yoktu. Daha sonra bilgisayarimi yavas yavas kullanip bir şeyler indirmeye baslayinca 2 tane geldi. Acaba benim hepsini indirmem mi gerek yoksa bir şeyler yuklerken onlar kendiliginden iner mi? Simdiden teşekkür ederim.
Bir şeyler yüklerken kendiliğinden iniyor hepsini teker teker yüklemeye uğraşmayın oldu ki bir program yüklerken kendiliğinden inmedi o zaman o program için hangi Visual'ın gerektiğini araştırıp kendinizde indirebilirsiniz.

Hocam hortlatıyorum ama yardıma ihtiyacım var. Bilgisayarımda birçok Visual C++ sürümü yüklü. Onların hepsini kaldırıp bunları yüklersem sorun olur mu?
Aynı şey esasında, size bağlı. Ama güncel değilse veya eksikse hepsini silip kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı