Elektronik Microsoft Windows 11 Pro 32&64 bit uyumlu dijital lisans anahtarı 10.95 TL

hidayet eker

Hectopat
Daha fazla  
Fiyatı uygun geldi. Windows 11 Pro lisans KEY almak isteyenler bakabilir.
Akakçe'den fiyat istatistiğine bakabilirsiniz.

Güvenilir mi? Windows 10'dan yükseltip kullanabilir miyim?

Kaspersky uyarı verdi ama işgüzarlık da olabilir tabi:

2023-01-12 21_59_52-Window.png

2023-01-12 22_00_49-Window.png

MAK keyler için kullanım sınırı aşılırsa iptal olma durumu var diyorlar. Şunu merak ediyorum eğer halihazırda MAK key ile etkinleştirdiğimiz bilgisayarımız kullanım sınırı aşılmasında mı iptal ediliyor, yoksa format atarken falan mı kod iptal edildiği için kullanamıyoruz? İlk senaryo geçerliyse alınır gibi.

Güvenilir mi? Windows 10'dan yükseltip kullanabilir miyim?

Kaspersky uyarı verdi ama işgüzarlık da olabilir tabi:

Eki Görüntüle 1630930

Eki Görüntüle 1630931
Lisansı, doğrudan Windows'tan etkinleştirdiğiniz, herhangi bir üçüncü taraf araç veya kod kullanmadığınız sürece güvenlik yönünden sorun yaşamazsınız. En fazla lisans iptal olabilir. O tür araçları da kullanmayın, tüm trafiğinizi kapalı kaynak kodlu ve Rusya merkezli bir yazılıma emanet ediyorsunuz; Aylık 1000 lira verseler bile kurmam o tür bir yazılım. Güvenlik konusunda da fazla bir faydası yok zaten. Onun yerine uBlock filtreleri kullanın.

Merhaba bende Windows 11 Home var satıcını verdiği kodu girdim çalışmadı. Ben bu kodu girdiğimde yükselmesi gerekiyor yazdım ancak satıcı kabul etmiyor, sizde Windows 11 Home olduğu için hata veriyor diyor. Yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı