Elektronik Microsoft Windows 11 Pro 32&64 bit uyumlu dijital lisans anahtarı 10.95 TL

Merhaba bende Windows 11 Home var satıcını verdiği kodu girdim çalışmadı. Ben bu kodu girdiğimde yükselmesi gerekiyor yazdım ancak satıcı kabul etmiyor, sizde Windows 11 Home olduğu için hata veriyor diyor. Yardımcı olur musunuz?
Bilgisayarınızda windows 11 in hangi sürümü yüklü? Birde aldığınız hata kodu ne?

Lisansı, doğrudan Windows'tan etkinleştirdiğiniz, herhangi bir üçüncü taraf araç veya kod kullanmadığınız sürece güvenlik yönünden sorun yaşamazsınız. En fazla lisans iptal olabilir. O tür araçları da kullanmayın, tüm trafiğinizi kapalı kaynak kodlu ve Rusya merkezli bir yazılıma emanet ediyorsunuz; Aylık 1000 lira verseler bile kurmam o tür bir yazılım. Güvenlik konusunda da fazla bir faydası yok zaten. Onun yerine uBlock filtreleri kullanın.

Kaspersky VPN kullanmıyorum, trafik Kaspersky sunucuların geçmiyor. Adres bazlı bir engelleme gibi duruyor. Siteye girince hacklenme gibi bir durum olacağını ben de sanmıyorum. 10 lira için denenebilir en fazla key çalışmaz.

Antivirüs önerilere de açığım ama konuyu baltalamak istemem :D.

Kaspersky VPN kullanmıyorum, trafik Kaspersky sunucuların geçmiyor. Adres bazlı bir engelleme gibi duruyor. Siteye girince hacklenme gibi bir durum olacağını ben de sanmıyorum. 10 lira için denenebilir en fazla key çalışmaz.

Antivirüs önerilere de açığım ama konuyu baltalamak istemem :D.
Norton, Eset Security (goat)

WhatsApp - Google Chrome 12.01.2023 22_34_03.png

Bilgisayarınızda Windows 11'in hangi sürümü yüklü? Bir de aldığınız hata kodu ne?

Windows 11 Home Single languange.

Adam haklı bu arada, cihazınızda Windows 11 Pro yüklenmiş olmalı ki kod çalışsın. ( ama bence bir sıkıntı daha var kodla alakalı)

Ben de öyle düşünüyorum çünkü orada da bahsettiğim gibi hem Microsoft kendi sitesinde yalnızca kod ile yükseltilebileceğini söylüyor hem de ben önceki bilgisayarımda Windows 10'dan Windows 10 Pro'ya yükseltmesini bu şekilde yaptım.

Ben de öyle düşünüyorum çünkü orada da bahsettiğim gibi hem Microsoft kendi sitesinde yalnızca kod ile yükseltilebileceğini söylüyor hem de ben önceki bilgisayarımda Windows 10'dan Windows 10 Pro'ya yükseltmesini bu şekilde yaptım.
Dostum windows 10 veya 11'i yüklerken yüklediğin versiyonu seçiyorsun. Home mi Home SL mi Pro mu. Her türün kendine ait kodu var size önerim temiz kurulumla win 11 pro kurun sonra keyi deneyin.

Fiyatı uygun geldi. Windows 11 Pro lisans KEY almak isteyenler bakabilir.
Akakçe'den fiyat istatistiğine bakabilirsiniz.

Aga burada Windows 10 Pro 8,5 TL inşallah bir şeyler olmaz vallahi.

Tahminim şu ki, HWID yöntemi bu keylerden daha yasal bir noktada kalıyor olabilir. Üstelik ücretsiz. GitHub'da bir açık kaynak kodlu script olan MAS'tan kullanılabiliyor. Microsoft şu ana dek alaşağı etmediğine göre izin veriyorlar diye tahmin ediyorum.

Tahminim şu ki, HWID yöntemi bu keylerden daha yasal bir noktada kalıyor olabilir. Üstelik ücretsiz. GitHub'da bir açık kaynak kodlu script olan MAS'tan kullanılabiliyor. Microsoft şu ana dek alaşağı etmediğine göre izin veriyorlar diye tahmin ediyorum.

Şimdi indirip tarattım:

2023-01-13 00_41_47-Kaspersky Security Cloud.png

Kendimiz derleyip kullanabiliyor muyuz acaba öyle belki güvenilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı