Microsoft XBOX 9. Nesil gamepad için pil tavsiyesi

ellijeanaction

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam. Amazon üzerinden Xbox Wireless controller 9. nesil aldım.

Ürün pille çalıştığı için şarj edilebilir pil ve şarj cihazı almak istiyorum. Ancak Duracell veya GP gibi markaların 2400 mAh pillerinden birinin altında bir yorum gördüm.

Opera Anlık Görüntü_2022-12-08_014558_www.amazon.com.tr.png
Xbox kontrolcüsünün sadece LR6 pille çalıştığı HR6 pilleri kabul etmediği yazıyordu. Ben şimdi hangi pilleri almalıyım?

İnternet üzerinde HR6 şarj edilebilir AA pilleri, LR6 ise şarj edilemeyen tek kullanımlık olduğunu belirttiğini gördüm.

Ben hangi pili almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır. Marka olarak Duracell tercih etmeyeceğim.
Aa piller uyumlu oluyor yani değil mi?

Daha önce Duracell ile kullanmıştım hocam nasıl bir sorun varmış tam anlayamadım. Ben sonra Microsoft Xbox play & charge kiti Type-C aldım orijinal Microsoft tabii piyasada çok çakması var bunların onları kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bendeki kollarda sarj edilebilir AA Ni-MH HR6 pil kullaniyorum. Kumanda üzerinde tam olarak neresinde LR6 yaziyor? Ben göremedim de.

Kutuda gelen tek kullanimlik Duracell pillerin üzerinde LR6 yaziyor mesela.
Amazondaki bir yorumda öyle gördüm.
Ben de o yüzden danışmak istedim sizlere.

Ben Duracelle kullandım çok uzun süre. Teknik olarak böyle bir kısıtlama olsa onlarca duracell pillerim çalışmazdı. Cidden gerçek bir teknik açıklaması olan var mı acaba? Merak ettim tam olayı (Not: duracell çalışıyor yani şarjlısı da normali de)

o yüzden danışmak istedim sizlere.

Ben kendi kullandigim kollarin herhangi bir yerinde böyle bir seye rastlamadim. Ve dedigim gibi hepsinde de HR6 pil kullaniyorum.

Konu sahibi ayni üründen bahsetmis sanirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı