Microsoft Xbox One kolu kablosuz mu?

Aykan5498

Hectopat
Merhaba birkaç gün sonra bir kablosuz oyun kolu sipariş verme niyetindeyim. İçime aslında orijinal Xbox kolu almak siniyor. Lakin fiyati çok yüksek. Forumda bunun için açılan tavsiye konularını incelerken yurtdışından sipariş edilen orijinal olduğunu düşündüğüm Xbox One oyun kolunu gördüm. Yorumlarda kablosuz olmadığını ama satış başlığında olduğu yazıyor.

Aynı zamanda ürün açıklamasında "tek yapmanız gereken bir sürücü ve bir USB hattı kurmaktır." USB hattı benim kafamı karıştırdı. Kullanan var mı? Gerçekten kablolu mu? Kablolu ise önerebileceğiniz bu civarda veya daha ucuz bir kol var mı?
Bayağı uzun oldu okuduğunuz için teşekkürler.
Üzgünüm linki bırakmayı unutmuşum işte link :

Son düzenleme:
Merhaba birkaç gün sonra bir kablosuz oyun kolu sipariş verme niyetindeyim. İçime aslında orijinal Xbox kolu almak siniyor. Lakin fiyati çok yüksek. Forumda bunun için açılan tavsiye konularını incelerken yurtdışından sipariş edilen orijinal olduğunu düşündüğüm Xbox One oyun kolunu gördüm. Yorumlarda kablosuz olmadığını ama satış başlığında olduğu yazıyor.

Aynı zamanda ürün açıklamasında "tek yapmanız gereken bir sürücü ve bir USB hattı kurmaktır." USB hattı benim kafamı karıştırdı. Kullanan var mı? Gerçekten kablolu mu? Kablolu ise önerebileceğiniz bu civarda veya daha ucuz bir kol var mı?
Bayağı uzun oldu okuduğunuz için teşekkürler.
Üzgünüm linki bırakmayı unutmuşum işte link:

Ürün orijinal sahte değil.
İlk nesil olduğu için Bluetooth ile bilgisayara bağlanmıyor. Bunun için kablo ile bağlaman gerekiyor. Micro USB ile çalışıyor diye biliyorum. Satıcı aynı ama bu üründeki yorumlara da bakabilirsin.

Hocam alttaki gibi olursa kablosuz şekilde bağlanır ya da ekstra alıcı takman gerek.
Ama alttaki gibi olursa sadece Bluetooth ile bağlarsın ve uğraşman gerekmez.
O yüzden alttakini al bence. İkinci el 300 lira civarı temizi sarı sitede.
Senin atığın üstteki yani alma.

Dosya Ekleri

• xbox2.png
    xbox2.png
    167,9 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı