Microsoft, Xbox One’da İndirim Yaptı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Xbox One, E3 fuarına kadar 50 dolar indirimle satın alınabilecek. Geçtiğimiz hafta Microsoft’un iki yeni Xbox üzerinde çalıştığı söylentileri ortaya çıkmıştı. Biri bu yıl, biri de gelecek sene satışa çıkması beklenen yeni konsolların, önceki Xbox’lara göre daha yüksek performans sergileyeceği belirtiliyor. Xbox One Slim isimli ince kasalı modelin Xbox One’ın güncellenmiş versiyonu olacağı ifade ediliyor.

Microsoft, Xbox One’da İndirim Yaptı Technopat

Daha fazlası...

ya böyle şey olurmu tam 3 gün sonra xbox one alacaktım adamlar aynı gün iki yeni xbox modeli duyuracaklar sonra da xbox one a oyun çıkmamaya başlar ve çöp olur ... PS4 dersen yine aynı şey ps4 4k çıkacak 4k için sistemin boostlanması gerekecek derken ps4 e de oyun çıkmamaya başlar eskir çöp olur. napacam şimdi ya

Ben XBOX Slim'in geleceğini düşünüyorum. Bence Yeni XBOX ''Scorpio'' bir konsol değil. VR oyunlarını oynayabilmek için bir ekstra donanım.

ya böyle şey olurmu tam 3 gün sonra xbox one alacaktım adamlar aynı gün iki yeni xbox modeli duyuracaklar sonra da xbox one a oyun çıkmamaya başlar ve çöp olur ... PS4 dersen yine aynı şey ps4 4k çıkacak 4k için sistemin boostlanması gerekecek derken ps4 e de oyun çıkmamaya başlar eskir çöp olur. napacam şimdi ya

Firmalar o konuda çok idealı. Oyun desteği bitmeyecek. Çıkan oyunlar Ps4 için de uyumlu olacak diyorlar. Kesmeye cesaret edemezler bence. Keserlerse çok tepki alırlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı