Microsoft'tan alınan R6 nereye gelir?

Merhaba. Microsoft mağazasında R6 Deluxe Edition indirimde ve 76 TL. Bunu alırsam oyunum nasıl elime geçer? Steam veya UPlay kodu mu veriyor yoksa Microsoft Store'dan mı indiriyor?
Linkteki R6 sadece XBOX oyun konsolları için. Bilgisayardan oynamak istiyorsanız UPlay veya Steam'den alın.
Emin misin hocam? Microsoft Store'a sadece Rainbow Six Siege yazınca çıkmıyor. Google dan R6 Microsoft yazınca çıkıyor.
Microsoft Store'dan indirir ama dediğim gibi bilgisayardan oynayamazsınız bu XBOX sürümü.

Yanlış bilmiyorsam, aynı Steam'den almıșsınız gibi Microsoft hesabınızı Ubisoft Connect'e bağladıktan sonra hem Microsoft Store'dan hem de Ubisioft Connect'den indirebiliyorsunuz.
Linkteki R6 sadece XBOX oyun konsolları için. Bilgisayardan oynamak istiyorsanız UPlay veya Steam'den alın.

Microsoft Store'dan indirir ama dediğim gibi bilgisayardan oynayamazsınız bu XBOX sürümü.
PC üzerinden de oynanıyor olması lazım diye biliyordum.
Düzenleme: Yanlış biliyormuşum.

PC üzerinden de oynanıyor olması lazım diye biliyordum.
Linke tıklayıp, sistem özellikleri kısmına bakarsanız XBOX One yazdığını görürsünüz.

1627764319586.png

1627764357588.png

Teşekkürler. Uplay dan gittim en düşük paketi aldım operatör açmakta çok zorlanıyorum. O yüzden uygun bir fiyata operatör paketi arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı