Microsoft'un korsana destek vermesi

Anarko

Kilopat
Daha fazla  
Gençler korsan Windows 10 kullanıyorum. Maşallah tüm güncellemeleri alıyor. Microsoft'un bu işten çıkarı nedir? Sanırım hepimizi güncelleme ayağına fişleyip devlete bu bilgileri satıyorlar. Hayır insan bir sorar niye orijinal Windows almıyorsun diye. Alan razı satamayan razı durumu var.

O zaman ben sorayım niye orijinal Windows almıyorsun?

OEM keyler uygun fiyata satılıyor. Onlar da %100 legal sayılmaz gerçi ama yine de korsan kullanmaktan iyidir. Aldığın o güncellemelere çok güvenme arka kapın açık.

O zaman ben sorayım niye orijinal Windows almıyorsun?

OEM keyler uygun fiyata satılıyor. Onlar da %100 legal sayılmaz gerçi ama yine de korsan kullanmaktan iyidir. Aldığın o güncellemelere çok güvenme arka kapın açık.

Bence Microsoft korsana da müdahale edebiliyor. Şaşırdığım şey zaten bu. Neden almadığım başka bir konuda tartışılır.

Korsan kullansan da kullanmasan da her şeyini satıyorlar zaten :D, eski Windowslarda daha çok önlem vardı ancak genelde büyük kurumlara sattıkları için ve verilerini satarak da çok güzel para ve bilgi kazandıkları için çok umursamıyorlar. Kişiselleştirme dışında her özellik açık. Eğer KMSPico vs. etkinleştirmeden bahsediyorsan da Windows bunu anlayamıyor çünkü KMSpico aradaki sunucu bağlantıları kesip kendi kendine port / köprü oluşturuyor o yüzden de Windows korsan olduğunu anlayamıyor.

Gençler korsan Windows 10 kullanıyorum. Maşallah tüm güncellemeleri alıyor. Microsoft'un bu işten çıkarı nedir? Sanırım hepimizi güncelleme ayağına fişleyip devlete bu bilgileri satıyorlar. Hayır insan bir sorar niye orijinal Windows almıyorsun diye. Alan razı satamayan razı durumu var.

Güncellemeleri indirdiğiniz Windows'u kim cracklediyse onun sunucusu üzerinden alıyorsunuz içine sızıntı yapabilir çok güvenmeyin oh mis güncellemede alıyor satın alan enayidir düşüncesine kapılmayın.

23 yıldır Windows kullanıyorum. Sadece korsan CD cilere para kazandırdım. İnternetten alışveriş vs her işimi görüyor sağ olsun.
Sadece Windows 7 de hata veriyordu. Bu windosw kopyası orijinal değil diye. Moral bozucuydu. Windows 10 sanki orijinal tadında.
Sluie.exe yi silersen W7'de uzun süre tık çıkarmaz. Sonra bir daha silersin çıkınca. :)

Geri
Yukarı