MicroXP iyi mi? Windows XP kullanılabilir mi?

RoV6

Hectopat
Daha fazla  
1 - MicroXP diye bir işletim sistemi var, bunu kullanmak mantıklı mıdır? Benim PC fazla iyi değil, bu sebeple oyunlar biraz kasıyor. Ben de Windows XP hakkında araştırma yapıyordum, MicroXP de önüme çıktı. Sizce bunu kursam herhangi bir sorun olur mu?
2 - Windows XP desteği sona erdi, biliyorum. Fakat bazı yabancılar 2015 yılında bile XP kullanıyor, hem de sorunsuz çalışıyor. Acaba bazı önemli güncellemeleri bir yerden bulup yüklemek mümkün mü ya da tüm güncellemeleri hazır olan, modifiyesiz XP bulunabilir mi?

1- Modifye edilmiş ve dosyaları ile oynanmış sistemler güvenli değildir. Her zaman orijinali :)
2- Ufak aramalar sonucu bulabilirsiniz.

Bu forumda zaten oynanmamış Windows XP'yi tavsiye eden yok. Technopat üyelerinden Windows XP tavsiyeleri beklemeyin lütfen :) .
Windows 8.1'e geçmeniz en mantıklısı olacaktır.

Win xp'yi uzun yıllar kullanmaktan dolayı oluşan sıkılganlık sayılmazsa Win xp hala iyi bir işletim sistemi. Bence tek eksiği güncelleme desteğinin kalkması. Dolayısıylada Win 8.1 kadar güvenli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı