Mid Lane İçin Hero Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Buluç

Kilopat
Daha fazla  
Ben sıklıkla mid lane oynuyorum ve Zed, Yasuo, Kata, LB gibi şampiyonlarla oynuyorum. Okul yüzünden oyun oynayamıyorum. Sadece bazen 1-2 el girip çıkıyorum. Zed benim asıl mainimdi. Çok güzel oynardım. Challenger söndürür, diamond ağlatırdım cidden. Fakat şuan baya unutmuş durumdayım. Zaten Zed'den biraz sıkıldım. Bana Hero önerebilir misiniz?

Not: Midde oynanabilecek olsun. Adc falan da olabilir.
Not2: Oyun olmadığı için hangi şampiyonlar var yazamıyorum tam olarak. Siz söyleyin ben var ise bildiririm.

Syndra, Jayce, Orianna, Ahri, Lux, Kassadin, Cho'Gat oynayabilirsin.
Jayce hariç hepsine sahibim ve bazen Ahri oynuyorum. Jayce almalı mıyım sizce? AD herolar oynuyorum genellikle.

Ziggs. Çok kırılgan ama oynamasını bilirsen çok eğlenceli ve güzel bir karakter.
Ziggs'i freelerde denemiştim. Pek ısınamadım. :(

Arkadaşlar bu arada Riven mantıklı olur mu? Animasyon iptalini çok güzel uyguluyorum herolarda. Orianna R+Flash veya Yasuo E+3.Q+Flash gibi.

Mide Riven önermem. Üst koridorda oynanabilir.

Ek olarak Talon ve Ekko da öneririm. Geçen öylesine bir norm oyun gireyim dedim. Karşımda 0/4 Talon vardı. Dakika 20'de tek attı bana. Talon çok güçlü.
Talon'a sahibim fakat reworklü halini oynamadım. Karşıma gelen ve ezdiğim Talon oyun sonu beni yerle bir etti cidden. Bakacağım.

Önerileriniz için teşekkür ederim. AD herolara daha yatkın olduğumdan Jayce almaya karar verdim. Konu kitlenebilir. @Berkay Çobanoğlu @Recep Baltaş @samet67671

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı