Middle-Earth Shadow of Mordor %100 Türkçe Yama

Makaleler
10
Daha fazla  
1664375325332.png

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla
Virüs Total Sonucu

Çeviri Ekibi: Oyunçeviri

– Bu yama OyunCeviri.com ekibi tarafından yapılmıştır.
– Türkçe yama, oyunun Steam sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır.
– Türkçe yama, GOTY sürümünü desteklemektedir.
– Oyun içinde kullanılan grafikler, kalıplar dışındaki metinler Türkçe’ye çevirilmiştir.
– Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.
– Kurulum programı, oyun klasörünü otomatik bulamazsa, manuel olarak yükleyebilirsiniz.
– Yama kurulumu tamamlandıktan sonra, oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.
– Kurulum sırasında orijinal dosyalarınız zarar görebilir.
– Türkçe yama kullanımıyla ilgili oluşabilecek tüm zararlar kullanıcı sorumluluğundadır.​

1664375481007.png

Keşke Shadow of War'ın da çevirisi çalışsa. Ben ne denersem deneyeyim çalıştıramadım.

Zamanında Apex çevirinin işgüzarlığı yüzünden oldukça sorunlu bir şekilde yayıldı yama. Üç dört tane versiyonu var internette dolaşan. Adam gibi yayınlasaydılar ücretsiz düzgün bir şekilde bu sorunlar olmazdı.

Arkadaşlar bu yamayı indirdim, indirme başarısız - virüs algılandı hatasını aldım indirme iptal edildi. windows defender ise Trojan: win32/watacat.H!ml gibi bir virüs buldu.
Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım, temiz gözüküyor pc.
Bu virüs nedir acaba?

Arkadaşlar bu yamayı indirdim, indirme başarısız - virüs algılandı hatasını aldım indirme iptal edildi. windows defender ise Trojan: win32/watacat.H!ml gibi bir virüs buldu.
Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım, temiz gözüküyor pc.
Bu virüs nedir acaba?
Virüs yok hocam. Türkçe yama olduğu için virüs olarak algılıyordur. Windows defenderi kapat öyle indir.

Virüs yok hocam. Türkçe yama olduğu için virüs olarak algılıyordur. Windows defenderi kapat öyle indir.
Hocam emin misiniz? Bu konuda kesin bilginiz var mı? Penetrator God nickli arkadaş sürekli yama paylaşmış her yerde, neden sürekli türkçe yama konusu açmış? 3 kere denedim virüs algıladı sistem. Oyunçevirinin kendi sitesinden indirdim hiçbir sorun olmadı. Birileri bu dosyaları alıp içine virüs ekleyip forumlarda paylaşıyor olamaz mı? (Lütfen başlığı açan arkadaş üzerine alınmasın ama bunları da sorguamak lazım)

Hocam emin misiniz? Bu konuda kesin bilginiz var mı? Penetrator God nickli arkadaş sürekli yama paylaşmış her yerde, neden sürekli Türkçe yama konusu açmış? 3 kere denedim virüs algıladı sistem. Oyunçevirinin kendi sitesinden indirdim hiçbir sorun olmadı. Birileri bu dosyaları alıp içine virüs ekleyip forumlarda paylaşıyor olamaz mı? (Lütfen başlığı açan arkadaş üzerine alınmasın ama bunları da sorguamak lazım)

Yok hocam yamada bir sorun yok kendim de kontrol ettim şimdi. İstiyorsanız oyunçevirinin kendi sitesinden indirin.

Yok hocam yamada bir sorun yok kendim de kontrol ettim şimdi. İstiyorsanız oyunçevirinin kendi sitesinden indirin.
tmm hocam, diyelim ki virüslü indirirken chrome engelleyip ''indirme başarısız - virüs algılandı'' diyerek dosyayı indirilenler klasörüne indirmedi, buna rağmen win defender algılayıp virüs bulundu dedi oradan kaldırdım filan sonra kaspersky ve malwarebytes tarattım temiz çıktı. Virüsün hala bulaşmış olma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı