Middle-Earth: Shadow of Mordor GOTY oyun mu DLC mi?

Muammer27

Hectopat
middle.png

Arkadaşlar ben şimdi tam anlayamadım bu 18:00 TL olanı alınca oyunu da almış mı oluyorum yoksa DLC mi alıyorum?

GOTY (Game of the Year) sürümü oyun dahil olmak üzere bugüne kadar çıkmış bütün DLC'ler, zırhlar, kılıçlar ve kıyafetler de mevcuttur, P aket Bilgisi'ne tıklayarak içeriğini öğrenebilirsin. Diğerinde ise (18,00 TL olan) sadece oyun DLC. (Düzeltme)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 537672

Arkadaşlar ben şimdi tam anlayamadım bu 18:00 TL olanı alınca oyunu da almış mı oluyorum yoksa DLC mi alıyorum?

18 TL'lik olan GOTY DLC'leri. Oyun değil yani DLC bu paketi sadece. Size tavsiyem bu oyunu alacaksanız yaz indirimlerini bekleyin, yukarıdaki 60 TL'lik olan full paket + oyun, ikisi beraber 15 TL civarına düşüyor.

GOTY (Game of the year) sürümü oyun dahil olmak üzere bugüne kadar çıkmış bütün DLC'ler, zırhlar, kılıçlar ve kıyafetler de mevcuttur, paket bilgisi'ne tıklayarak içeriğini öğrenebilirsin. Diğerinde ise (18, 00 TL olan) sadece oyun.

Yani 18 TL olanı alınca oyunu oynayabileceğim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı