Middle Earth Shadow of war Türkçe yama virüsü

Alicem35

Centipat
Shadow of War'ın Apex Türkçe yamasının indirdiğim zaman Trojan:Win32/Wacatac.D3!ml uyarısı veriyor. Açıklama olarak virüs yok öyle algılanabilir demişler fakat VirusTotal'de taratınca da uyarı veriyor. Şimdi bu yama virüslü müdür değil midir acaba?

Burada herhangi bir virüs gözükmüyor. Ancak bazı AV'ler Türkçe yamaları virüslü görebiliyor diye biliyorum. Kendim bizzat aynı yamayı kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım, Apex çeviri bu konuda sorun yaşatacak çeviri sitesi değildir.

Bence virüslüdür bir yama için trojan riskine değmez hocam.
Yanlış bir düşünce. Bizzat çevirilerine yardım ettiğim bir yama ekibidir Apex Çeviri ekibi. Denildiği gibi yamaları bazen virüs olarak tanımlayabiliyor sistem. Aldırış etmenize gerek yok.

Burada herhangi bir virüs gözükmüyor. Ancak bazı AV'ler Türkçe yamaları virüslü görebiliyor diye biliyorum. Kendim bizzat aynı yamayı kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım, Apex çeviri bu konuda sorun yaşatacak çeviri sitesi değildir.
Ben anlamadım yüklemeye çalıştığım esnada birden fazla virüs çıktı ve trojan, wacacac(bu tarz bir ismi vardı) ben de tedirgin oldum kaldırdım. Virüstotale attığım zaman kırmızı oluyor, 2 tehdit gösteriyor.
nasıl atacağımı bilmiyorum geri dönüş yaptığında buraya fotoğraf atabilirsem atarım. 2 tehdit unsuru var. Virüs dahi de buluyor sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı