Middle-Earth™: Shadow of war™ için Türkçe yama var mı?

Yok hocam. Bir grup yapacam demişti ama 1 senede %5 anca ilerlediler. Sonra proje iptal oldu. Şu an başka bir grup daha üstlendi ama pek umut vaat etmiyor. Ben oyunu 8-9 ay önce bitirdim. Ara sahneleri, diyalogları çok sade. İngilizce bilmediğim halde hikayeyi %95 anladım. Görev yapısı da çok basit. Burda ne yapıcam acaba diye düşünmüyorsunuz. Her yeni görev öncesi size kısa tutorial izletiyolar.

Yok hocam. Bir grup yapacam demişti ama 1 senede %5 anca ilerlediler. Sonra proje iptal oldu. Şu an başka bir grup daha üstlendi ama pek umut vaat etmiyor. Ben oyunu 8-9 ay önce bitirdim. Ara sahneleri, diyalogları çok sade. İngilizce bilmediğim halde hikayeyi %95 anladım. Görev yapısı da çok basit. Burda ne yapıcam acaba diye düşünmüyorsunuz. Her yeni görev öncesi size kısa tutorial izletiyolar.
Teşekkür edelim hocam.

Acaba şu an o yamaya ulaşmanın yolu var mıdır ben yapamadım ama?

Ben birkaç denedim olmadı çünkü site kapanmış peki ben oyunun konuşma dosyalarını kopyalayıp çeviriden çevirip geri yapıştırsam olmaz mı?
Dil dosyalarını açıp tekrar paketlemeyi biliyorsan olur. O dosyaları açmak kolay değil, Dragon Unpacker, MultiEx Commander, ExtractNow, Winrar ve UniExtract gibi programlarla açarsın uzantısına göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı