MIDDLE-EARTH™: THE Shadow BUNDLE mı Black Ops 2 mi?

CeyhanHan

Centipat
Daha fazla  
MIDDLE-EARTH™: THE Shadow BUNDLE mı Black Ops 2 mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Gündelik hayatta 1-2 saat oyun oynamayı seven biriyim ama Middle Earth Bundle da ucuz olduğundan hangisini şans vereceğim bilmiyorum.
Başka önerebileceginiz online aksiyon veya uygun Call of Duty oyunu varsa yazınız.

Black ops 2 harika oyundur kesinlikle tavsiye ederim.

Black Ops 2'nin Digital Deluxe Edition olanını alırsan World at War'da yanında veriliyor. Onun dışında biri 4-7 saatlik keyifli bir hikâye sunuyor fakat Black Ops 2'nin Türkçe yaması 40TL. World at War'un Türkçe yaması ücretsiz.

Dİğerleri toplam ortalama 60-70 saat deneyim sunuyor ama en fazla 10-20 saatten keyif alır kalanında hep aynı sıkıcı şeyleri hep aynı mekaniklerle yapıyorum diye sıkılırsın. Bu oyunların Türkçe yaması da ücretsizdi diye hatırlıyorum.

Black Ops 2'nin Digital Deluxe Edition olanını alırsan World at War'da yanında veriliyor. Onun dışında biri 4-7 saatlik keyifli bir hikâye sunuyor fakat Black Ops 2'nin Türkçe yaması 40TL. World at War'un Türkçe yaması ücretsiz.

Dİğerleri toplam ortalama 60-70 saat deneyim sunuyor ama en fazla 10-20 saatten keyif alır kalanında hep aynı sıkıcı şeyleri hep aynı mekaniklerle yapıyorum diye sıkılırsın. Bu oyunların Türkçe yaması da ücretsizdi diye hatırlıyorum
Kanka yani balck ops 2 mi öneriyorsum bide world war nedir tam olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı