Midex MX-2020 Pro alınır mı?

PPrens

Picopat
Ne amaçla almak istediğine göre değişir. Ben şu ürünü aldım çünkü canlı yayın ve zoom derslerinin yanı sıra vokal kayıtta alıyorum ve memnunum. Çok ultra olmasa da güzel yani. Senin bu ürün mini-power dışında büyük powerlar ile birlikte kullanılamıyor. Geniş bir diyaframı olduğu için kapı dışından gelen sesleri de algılar, elbette bu sorunu çözebilirsin programlar aracılığıyla ancak vokal kayıt için çok uygun değil. İyi tarafı ise röportaj vb. gibi işlemler için telefona da takıp rahatça kullanabilirsin.

KS
Etke

Etke

Femtopat
Bende canlı yayın,ders ve arkadaşlarla konuşma gibi.
Ne amaçla almak istediğine göre değişir. Ben şu ürünü aldım çünkü canlı yayın ve Zoom derslerinin yanı sıra vokal kayıtta alıyorum ve memnunum. Çok Ultra olmasa da güzel yani. Senin bu ürün mini-Power dışında büyük Power'lar ile birlikte kullanılamıyor. Geniş bir diyaframı olduğu için kapı dışından gelen sesleri de algılar, elbette bu sorunu çözebilirsin programlar aracılığıyla ancak vokal kayıt için çok uygun değil. İyi tarafı ise röportaj vb. gibi işlemler için telefona da takıp rahatça kullanabilirsin.

Midex cx-1 bu ya da midex 2020 Pro ama fazla money harcamak gerekmez.

Yukarı