Midex MX-2020 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan Etke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 4B

Etke

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başka bir mikrofon önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne amaçla almak istediğine göre değişir. Ben şu ürünü aldım çünkü canlı yayın ve zoom derslerinin yanı sıra vokal kayıtta alıyorum ve memnunum. Çok ultra olmasa da güzel yani. Senin bu ürün mini-power dışında büyük powerlar ile birlikte kullanılamıyor. Geniş bir diyaframı olduğu için kapı dışından gelen sesleri de algılar, elbette bu sorunu çözebilirsin programlar aracılığıyla ancak vokal kayıt için çok uygun değil. İyi tarafı ise röportaj vb. gibi işlemler için telefona da takıp rahatça kullanabilirsin.

Bende canlı yayın,ders ve arkadaşlarla konuşma gibi.
Ne amaçla almak istediğine göre değişir. Ben şu ürünü aldım çünkü canlı yayın ve Zoom derslerinin yanı sıra vokal kayıtta alıyorum ve memnunum. Çok Ultra olmasa da güzel yani. Senin bu ürün mini-Power dışında büyük Power'lar ile birlikte kullanılamıyor. Geniş bir diyaframı olduğu için kapı dışından gelen sesleri de algılar, elbette bu sorunu çözebilirsin programlar aracılığıyla ancak vokal kayıt için çok uygun değil. İyi tarafı ise röportaj vb. gibi işlemler için telefona da takıp rahatça kullanabilirsin.

Midex cx-1 bu ya da midex 2020 Pro ama fazla money harcamak gerekmez.

Ses kartı alsak biraz daha sağlam onla daha iyi olmaz mı?
Pro modeli büyük ses kartıyla çalışmıyor yalnızca miniyle kullanırsın. Benim yukarda linkini attığım pro olmayan model her ikisiyle de çalışıyor fakat mini ses kartıyla verimi daha düşük olacaktır o yüzden Phantom power ile birlikte almalısın.

Pro modeli büyük ses kartıyla çalışmıyor yalnızca miniyle kullanırsın. Benim yukarda linkini attığım pro olmayan model her ikisiyle de çalışıyor fakat mini ses kartıyla verimi daha düşük olacaktır o yüzden Phantom power ile birlikte
ürün piyasa da yok sen bu ürünü ne kadara almiştin bir arkadaş piyasası 300 civarıydı diyor yonka da 500 ama stokta yok

Geri
Yukarı