Migros mülakatında ne yapılmalı?

Tahadied145

Hectopat
Daha fazla  
Muhtemelen yarın mülakata gireceğim, mağaza çalışanı olarak. Daha önce mülakat tecrübem olmadı. O yüzden biraz heyecan geldi, ne yapmalıyım, Migros'tan mülakata giren varsa ne tarz sorular sorulduğuna dair bilgisi olan varsa, belirtirse çok sevinirim.

Gözlerine girmeye çalışın iyi bir hoşgörülü delikanlı güzel bir insan olun.Alçak gönüllülüğüde unutmayın sorulara güzelce heyecansız cevap verin.Bakımınız Güzel olsun. Arka taraf derli toplu titiz olsun herşeye dikkat edin.

Burada ne kadar çalışacağına dair soru sorulursa eğer, uzun çalışacağını belirt :D kısa çalışan istemiyorlar ama kısa sürede kovuyorlar. Tarzları böyle demek ki.
Yaklaşık 3-4 ay çalışacağım sezonluk gibi düşünülebilir artık nasıl yorumlarlar bilemiyorum..
Gözlerine girmeye çalışın iyi bir hoşgörülü delikanlı güzel bir insan olun.Alçak gönüllülüğüde unutmayın sorulara güzelce heyecansız cevap verin.Bakımınız Güzel olsun. Arka taraf derli toplu titiz olsun herşeye dikkat edin.
O detaylara dikkat edeceğim de en büyük sıkıntı heyecen olacak daha önce böyle bir tecrübem yok, hafiften de sosyal anksiyetem var, korkutmuyor değil.

Tabiri caizse elinden şekeri alınabilecek bir bebek gibi olmalısınız. İş verenler iş verdiklerinin üstünde kolay hakimiyet kurmak isterler genelde.

Beni telefondan aradılar bense o an meşgul olduğum için cevaplayamadım sonra, wp üzerinden geri dönsem de geri dönüş alamadım, kısaca migros işi yattı :) ama sonra Karaca'da çalışma fırsatım oldu :)))

Yeni konular

Geri
Yukarı