Migros Sanal Market 68'yıla özel indirimler başladı

PunchinJudy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birçok kategoride %50, %25 gibi indirimler mevcut + olarak mağazadan teslim almak isteyen %15 TIKLAGELAL15 kodunu kullanabilir.

Dosya Ekleri

• kahve.jpg
    kahve.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 513
hocam bütün ürünler mi böyle yoksa sadece bu ürün mü ?
Sepete eklediğin bütün ürünler üzerinden toplam en fazla 30 tl indirimden faydalanabiliyorsun. Sadece başlıktaki ürünü sepetine eklersen 18 indirimden faydalanıyorsun. Ürünün fiyatı kabaca 100 tl ye denk gelmekte. Sepetinde ki diğer ürünler için 12 tl indirimden faydalanma hakkın kalıyor. Benim anladığım bu şekilde yanlışlık varsa düzelten olur.

Sepete eklediğin bütün ürünler üzerinden toplam en fazla 30 TL indirimden faydalanabiliyorsun. Sadece başlıktaki ürünü sepetine eklersen 18 indirimden faydalanıyorsun. Ürünün fiyatı kabaca 100 TL'ye denk gelmekte. Sepetinde ki diğer ürünler için 12 TL indirimden faydalanma hakkın kalıyor. Benim anladığım bu şekilde yanlışlık varsa düzelten olur.

Yok indirim sormuyorum hocam alacağım ürün Migros şubesinde yok Migros Online alsam gene de kapıma gelir mi illa benim mi illa gidip onun istediği şubeden almam lazım onu soruyordum

Yeni konular

Geri
Yukarı