Mika Raun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Boş içerik üreticisi. Yaptığı videolar tamamen zaman kaybı ve maximum cringe'den oluşmakta. Üstelik 196Sekiz kanalında kendisiyle 50 dakikaya yakın bir röpörtaj yapılmış ve tam tamına video 8.3 milyon izlenmiş. Diyecek pek bir şey yok. Gençler böyle insanları idolü olarak görüyor, karakterini, davranışlarını benimsiyorsa ortada çok büyük bir sorun vardır.

İngilizcesi ilkokul seviyesinde derken Mika'dan değil Türkiye'nin millî uzay programından bahsediyorlar. Benim 1990 yılında Ankara Kocatepe'den okul birincisi olup, Gaziantep'e gidip döndüğümde İngilizce öğretmeninin elini opmem olay olduğu için küçük düştüm. O zaman uzay programımız şimdiki kadar is olarak görülmüyordu. Ben İngilizce öğretmeni olma hakkım olduğunu anladım ancak açık öğretimi olan kamu çalışanı olarak öğretmen stajı gördüm, kamuya bağlı olduğum için adalet meslek lisesinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Allah affetsin diyorum.
"Zekası geri" tanımının 2 ayaklı hali.

Geri
Yukarı