Mikado Hoparlor alınır mı?

• Konuyu başlatan DoruX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

DoruX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Los Angeles
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600X 4.1GHZ OC
Nvidia Geforce RTX 2060 Evo
ASUS B550M-A Wifi
2x16 GB 3200 MHZ HyperX
Samsung 970 Evo Plus 500GB
WD Blue 1 TB
Mikado Hoparlor alınır mı?

Hangi ürün, ancak kısa ömür ve dip ses sorunları bol keseden bulunuyor o markada.
Mikado MD-336
RGB olması gerekiyor. Kötü ise önerebileceğin 1+1 olan 200TL geçmeyen RGB hoparlor önerir misin?

Mikado MD-336
RGB olması gerekiyor. Kötü ise önerebileceğin 1+1 olan 200TL geçmeyen RGB hoparlor önerir misin?
RGB olmasa olur mu, pişman olmazsın bu üründe Creative kaliteli markadır bu konuda.
RGB istersen ülkemizde o fiyata adam akıllı ürün yok. Soundbar düşünürsen;

Efendim peki bu ürün bana sorun çıkarır mı? Mesela eski Azim markalı hoparlorüm şu an çok gereksiz bir şekirde gırr diye ses geliyor içinden. Son ses yapınca sanki Dünya patlıyormuş gibi bir his veriyor :)

Efendim peki bu ürün bana sorun çıkarır mı? Mesela eski Azim markalı hoparlorüm şu an çok gereksiz bir şekirde gırr diye ses geliyor içinden. Son ses yapınca sanki Dünya patlıyormuş gibi bir his veriyor :)
Ses kalitesi güzel dip ses yok patlayan ses yok sadece ekolayzer üzerinden bass arttırınca diğer seslerin fazla önüne geçiyor, ki bu normal bir şey.

Ses kalitesi güzel dip ses yok patlayan ses yok sadece ekolayzer üzerinden bass arttırınca diğer seslerin fazla önüne geçiyor ki bu normal bir şey.
Tamamdır çok sağolun. Bu ürünü düşüneceğim.
@Jotariel yeniden rahatsız ettiğim için üzgünüm fakat Aliexpress'den alsam uzun sürede mi gelir?
Bir kere yurt dışından ürün sipariş ettim diye 3 ay bekledim. :) . Adamlar bu hafta size ulaştıracağız dedi . 3 hafta olmuştu bir kez. :) . Aliexpress'den alırsam böyle sorun yaşar mıyım?
Not : Ali Express'i yurt dışından diye biliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı