Mikado MD-1312 Almak Hata Mıdır?

Sizce ne yapmalıyım?

• Değiştir

• Kendi haline bırak

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

BlackBelt

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Kadıköy
Daha fazla  
Bugün arkadaşım ile ses sistemi almaya gittik. Gitmeden önce bizim evde bir kaç model baktık ve ona önerilerde bulundum. ( Creative SBS-a120/ Logitech Z213) Fakat Forum İstanbul Gold mağazasına girdiğimizde arkadaşım beni zerre dinlemedi ve gidip Mikado marka bu hoparlörü aldı:
Mikado MD-1312 2+1 Siyah Multimedia Hoparlör Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr

Bütçesi 100 lira olmasına rağmen annesini arayıp uzun bir süre zorlayarak 115 liraya bu ürünü aldı. Almadan önce ben kendisine '' Mikado marka sistem alıp memnun kalmayan çok insan var. '' dedim fakat dinlemedi sırf görünüşü yüzünden (neresini beğendi bilmiyorum) bu ürünü aldı.

Eve gittik ürünü kurduk ve çalıştırdık. Şahsen ben hiç memnun kalmadım. Gerek bas performansı gerek ses kalitesi olsun beni hiç memnun etmedi. Fakat arkadaşım tam tersini düşünüyor ve bence kendisini kandırıyor, güzel güzel deyip duruyor. :) Bende onun hevesini kırmamak için bir şey söylemedim fakat resmen içime oturdu o rezil ürüne o kadar para vermesi.

Eğer değiştirme imkanımız olursa onu ikna edip önerdiğim sistemlerden birini aldırmak istiyorum. (Keşke biraz param olsa da ekleyip güzel bir şey alabilsem. :( ) Sizce yapmalı mıyım? Yoksa idare etsin deyip kendi haline mi bırakmalıyım? ( ki hiç içimden gelmiyor ) Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

Kardeşim mesela neyini beğenmedin mikado md 1312 nin bende almayı düşünüyordum internette o kadar araştırdım bir tek olumsuz olarak senin yorumunu gördüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı