Mikrofiber bezin ekranı çizmesi

ErdincOTA

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Arkadaşlar, sinemadaki lenslerin silinmesi için kullanılan bez telefonumun ekranını çizdi, bir de telefonda gorilla glass 5 var. Şimdi ben ne yapayım? O kadar dikkat ediyorum, dışarıda çizilmiyor; evde, çizilmesin diye kullandığım beze çiziliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

MuhammedAksuGG

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Hocam 3-5 TL'ye satılan mikrofiberler ile sildiysen geçmiş olsun, gerçek mikrofiber bez ile sildiysen vay be. (Ayrıca tekrardan geçmiş olsun.)

KS
ErdincOTA

ErdincOTA

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Hocam 3-5 TL'ye satılan mikrofiberler ile sildiysen geçmiş olsun, gerçek mikrofiber bez ile sildiysen vay be. (Ayrıca tekrardan geçmiş olsun.)
Sağolasın. Gerçek mikrofiber bez kullanıyorum, defalarca TV temizledim. Daha önce de bu bezle bu telefonu temizliyordum fakat bu sefer çizdi kahrolası bez. Çizik kılcal olduğu için karbonat ile şansımı deneyeceğim.

Pokemon Ferhat

Decapat
En iyi cevaplar
0
Vaaaovvv, nasıl becerdin be? İstesem yapamam ben.

chico2q

Picopat
En iyi cevaplar
0
Pata küte mikrofiber bez ile dalıyorum ben telefon monütör gözlük camı bir çizilme olmadı.
Bezin üstünde başka bir cisim kalmış olabilir mi?

KlesS

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Sağolasın. Gerçek mikrofiber bez kullanıyorum, defalarca TV temizledim. Daha önce de bu bezle bu telefonu temizliyordum fakat bu sefer çizdi kahrolası bez. Çizik kılcal olduğu için karbonat ile şansımı deneyeceğim.
Vallahi biz o bezlerle araba siliyoruz en ufak biz çizik bile olmuyor. Üstünde ufak dal, toz, veya küçük cam kırığı kaldıysa çizmiş olabilir.

Mark Jefferson

Millipat
En iyi cevaplar
1
Benim telde de GG5 var ve ekranında 2-3 kılcal çizik var. Bir kere bile sert cisime temas etmedi. Sanırım tırnak bile çizebiliyor bu ekranları yumuşak olduğundan. Ama kılcal çizikleri kafaya takmana gerek yok bence, ekran koruyucu alsan da almasan da her türlü oluşuyorlar.

chon

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bez değildir çizen, bezin üzerinde sertlik oranı çok daha yüksek bir parça çizebilir ancak. Yani bir kum tanesi veya metal tozu olabilir bu. Muhtemelen silerken kese atar gibi sürttünüz ekrana. Gerçekten kolay iş değil tebrik ederim. 👌🏻😊

Yukarı