Mikrofon ızgarasını söktüğüm AirPods'u garanti değiştirir mi?

Jokerrr

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Yaklaşık 1 yıl önce AirPods satın aldım ve sağ kulaklıktan ses az gelmeye ve telefon konuşmalarında karşı tarafa ses gitmemeye başladı. Ben de mikrofondaki ızgaranın altında pislik birikmiştir diye ızgarasını söküp attım ve garantiye yolladığımda kullanıcı hatası dediler. Farklı farklı 2 servise yolladım ve sonuç aynı. Şimdi ben yedek parça AirPods bulsam onun ızgarasını buna takıp garantiye yollasam servis ürünü değiştirir mi yani kısacası bunu yerler mi?
aaa.jpeg

Bir telefoncu, telefonun daha önce sökülüp toplandığını nasıl anlıyorsa siz parça değişimi yaptığınızda, taktığınız parça eskisinin aynısı bile olsa sizin parça değiştirdiğinizi anlayacaklardır diye tahmin ediyorum.

Enayi olmaları gerekir yemek için.
Bence hatanı kabullen ve biraz para öde...

Hatamı kabulleniyorum etmesine de geçen sene 1000 TL'ye aldığım ürünün servisi sadece tek kulaklık için 1000 TL isteyince bu sefer de ben kendimi enayi hissediyorum.

Hatamı kabulleniyorum etmesine de geçen sene 1000 TL'ye aldığım ürünün servisi sadece tek kulaklık için 1000 TL isteyince bu sefer de ben kendimi enayi hissediyorum.
Cidden servis 1000 TL mi istedi?
OMG...
Tamam iki taraf da kendisini enayi zannediyor.
Hadi çembere 3. enayiyi de ekleyelim.
Hangi enayi sana enayilik yapıp AirPods ızgarasını verir?
Neden versin ki? Kendi başına bela.
Oldu mu 3'lü enayi çemberi:
Apple-Siz-O kişi
Bir telefoncu, telefonun daha önce sökülüp toplandığını nasıl anlıyorsa siz parça değişimi yaptığınızda, taktığınız parça eskisinin aynısı bile olsa sizin parça değiştirdiğinizi anlayacaklardır diye tahmin ediyorum.
Ve konu koskoca apple.

Izgarasının altında başka bir aksam var mı, bağlı mı, yoksa sadece geçmeli bir ızgara mı bu durumlara göre değişir ama sanmıyorum. Zamanında resmen kendiliğinden delinen 8 Plus ahizesi garantiye girsin diye binbir takla attım, nitekim girmedi.

Yahu kardeşim madem az ses geliyor neden gidip garantiye vermiyorsun o zaman ızgarasını sökmeyi akıl ediyorsun. Bir de sonradan garantiye yollamaya karar veriyorsun. Ya yaşın küçük ya aklın kusura bakma dostum. Düzenbazlık tavsiyesi vermiyoruz burada haberin olsun

Geri
Yukarı