Çözüldü Mikrofon olarak kullanmak için mikrofon girişine telefon kulaklığı takıyorum ama sesi mikrofondan değil kulaklıktan alıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OmurOzan

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarımda kulaklık ve mikrofon girişleri birbirinden farklı olduğu için kulaklık takınca ekstradan mikrofon girişine de bir şey takmam gerekiyor. Telefon kulaklığımı mikrofon girişine takıp mikrofon olarak kullanmak istiyorum ama taktığımda sesi kulaklığın mikrofonundan değil ses çıkışı yerinden alıyor?!?! Değerli Technopat'taki abilerim, ablalarım, kardeşlerim aranızda bu işlerden anlayan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Kafayı yemek üzereyim.

Çözüm
Bu dönüştürücüden kullanman gerekir.
1_org_zoom.jpg
Çözüm
@2'nin dediğinden lazım. Orijinal iPhone veya çakması değilse sorununuz çözülür. iPhone kulaklığınız varsa onu kulaklık kısmına direk takın Mic bölümüne de 2. bir kulaklığı adaptöre bağlayıp adaptörün sadece Mic çıkışını takarak kullanabilirsiniz. Haliyle adaptörün kulaklık çıkışı boşta sallanacak.

Bu dönüştürücüden kullanman gerekir.
Eki Görüntüle 689090
Aga ben bundan aldım fakat telefon kulaklığının mikrofonunu bilgisayarda kullanamıyorum sorun ne olabilir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı