Mikrofon Ses Gitmeme Sorunu ?

ByGkhn710

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yine bir sorunla karşınızdayım :) Şimdi ben Gta Online'da sesli konuşmak istiyordum her şeyi ayarladım ancak Mikrofonu bir türlü yapamadım ve çözemiyorum.
Windows 8 kullanıyorum. Altta resmi paylaştım sürekli böyle duruyor. Mikrofon sanki sürekli ses geliyormuş gibi yandaki yeşil sinyal full ve oyunda konuştuğum zaman arkdaşım bana cızırtı geldiğini söyledi?

Sorun hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim hiç olmadı en azından ayarları nasıl sıfırlayacağımı söylerseniz ona da razıyım.

Resim;

Ekran Görüntüsü (5).png

Şimdiden herkese teşekkürler.

Yeni sorun ;
Şimdi de kulaklığı takınca ses gelmiyor .
Bütün ayarları sıfırlamak için ne yapabilirim.

Arkadaşlar sorunum çözüldü :D forumlarda sitelerde baya araştırdım sonunda birşey buldum bütün ses ayarlarını düzeltmek istiyorsanız ses kartınızın ne olduğunu öğrenin ve ses kartınızın kendi sitesinden bilgisayarınızla uyumlu en son sürümü indirin ve kurun böylelikle bütün ses sorunlarınız otomatik düzelecektir.

Kimse yorum atmadı ama yine de teşekkürler umarım başka arkadaşların işine yarar.

Eğer yapamazsanız mesaj atın.. yardımcı olurum.

Merhabalar aynı sorun bende de mevcut realtek diriver larini sildim tekrar kurdum fakat sorun devam ediyor. Siz nasıl çözdünüz sorununuzu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı