Mikrofon sesi çok az geliyor

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
3 tane farklı mikrofon ile denedim. Hepsinde ses çok az geliyor. Denetim masasından yapmadığım ayar kalmadı. Driverlar yüklü. Mikrofon sesi 100'de ama ses kaydedicisine girdiğimde çok ama çok az ses geliyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?

3 tane farklı mikrofon ile denedim. Hepsinde ses çok az geliyor. Denetim masasından yapmadığım ayar kalmadı. Driverlar yüklü. Mikrofon sesi 100'de ama ses kaydedicisine girdiğimde çok ama çok az ses geliyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Dosya Ekleri

• thyjy.PNG
    thyjy.PNG
    19,4 KB · Görüntüleme: 62
Ses kartı aracılığı ile mi kullanıyorsunuz? Yoksa direk anakarta mı takıyorsunuz? Eğer direk anakarta bağlı ise anakartınızın marka modeli nedir?
MSİ MAG Codex 5.

MSİ MAG Codex 5.
Diğer denediğiniz mikrofonlarda usb üzerinden mi bağladınız? Yoksa direk jak girişinden mi? USB portundan mikrofonu beslemek için yeterli güç gelmiyor olabilir, ya da audio chipset sıkıntılı olabilir. Mikrofonu başka bir cihazda test ettiniz mi? Öncelikle sorun mikrofonda mı yoksa bilgisayarda mı onu ortadan kaldırmak gerek.

Geri
Yukarı