Mikrofon statik elektrik sesi

• Konuyu başlatan brnk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 3B

brnk

Kilopat
Yer
Fatsa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-AMD RYZEN 5800X3D
-ASUS TUF GAMING X570-PRO Wi-Fi
-ASUS TUF GAMING 4070Ti OC
-ASUS TUF GAMING GT501
-ASUS ROG STRIX 1000G 1000W
-ARCTIC LIQUID FREEZER II 280 ARGB
-SAMSUNG 1TB 980 PRO NVMe
-GSKILL 32GB TRIDENT Z NEO 4000 Mhz
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Merhaba arkadaşlar kulaklığımın mikrofonu cızırtı yapmaya başladı ne yaparsam yapayım geçmiyor, kasaya fan almıştım onu taktıktan sonra başladı tahminimce. Ugreen USB ses kartı ile kullanıyorum ona bir uzatma kablosu almıştım onu taktığımda yapıyordu çıkarttığımda yapmıyordu önceden.

Neyse şimdi ses kartı olsun olmasın her türlü cızırtı yapıyor ama sadece benim bilgisayarda evde 2 tane laptop var onlara taktım ses kartı ile vs. hiçbir şekilde sıkıntı yok. Benim bilgisayarda da yoktu bu şimdi başladı fanları söktüm HDD falan söktüm başka USB portları denedim bu gürültü kasaya veya USB portlarına dokunduğum zaman kesiliyor elimi çekiyorum tekrar başlıyor.

Büyük ihtimal statik elektrik dolaşıyor kasada bunu gidermek için ne yapmam gerek? Ev falan 1-2 aylık yeni bir ev topraklı, zaten sorunum yeni başladı her şey aynı bir fan eklemiştim kasaya sonra çıkartsamda tüm fanları söksemde düzelmedi dediğim gibi yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prizdenmiş sıkıntı başka prize takınca olmuyor. :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı