Mikrofondan sadece cızırtı gidiyor

Mtkr

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Mikrofonda konuşurken sesimi değil cızırtı gönderiyor. Mikrofon kumandasından mikrofonumu kapatıp açıyorum, bir süreliğine düzeliyor fakat yine karşıya cızırtı gönderiyor.

Başka mikrofon deneyebilir misiniz ? Ya Anakart bozuktur ya da mikrofonunuz. Anakart bozuk ise internette USB Ses Kartı diye araçlar var. Bundan alarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Kulaklık mikrofonu.

Aynı sorunun benzeri bende de vardı. İlk aldığımda mikrofonun üstüne bastırınca geçiyordu, sonra tamamen düzeldi. Ama siz bunu denemeyin. Bazen Windows sıkıntıları oluyor. Sorunun ne olduğundan tam olarak emin değilim. İnternetten araştırma yapabilirsiniz veya yeni aldıysanız iade edebilirsiniz. Kablosunda sorun olabilir ama sanmam. Mikrofondan gelen ses cızırtıya dönüşünce kablosunu oynatın biraz düzelmez ise yazılımsal sorundur (bence). Konuyu başka forum sitelerine de açabilirsiniz böylece daha çok insana ulaşır ve sorunu çözme imkanınız artar.

Aynı sorunun benzeri bende de vardı. İlk aldığımda mikrofonun üstüne bastırınca geçiyordu, sonra tamamen düzeldi. Ama siz bunu denemeyin. Bazen Windows sıkıntıları oluyor. Sorunun ne olduğundan tam olarak emin değilim. İnternetten araştırma yapabilirsiniz veya yeni aldıysanız iade edebilirsiniz. Kablosunda sorun olabilir ama sanmam. Mikrofondan gelen ses cızırtıya dönüşünce kablosunu oynatın biraz düzelmez ise yazılımsal sorundur (bence). Konuyu başka forum sitelerine de açabilirsiniz böylece daha çok insana ulaşır ve sorunu çözme imkanınız artar.
Artık sadece cızırtı veriyor hiç anlamadım.

Artık sadece cızırtı veriyor hiç anlamadım.

Hocam o zaman muhtemelen kablosu bozuk onun kabloyu oynattığınızda gitti ise eğer benim yaptığım gibi bastırmışsanız mikrofon direk bozuktur. Garantisi varsa ona gönderin. Umarım benim dediğim gibi bastırmayı denememişsinizdir sıkıntı olabilir. Benim mikrofonumun dışı plastik ondan zarar vermiyordu sizinki tam ne olduğunu bilmediğim için denemeyin dedim.
Bir de başka mikrofon da dene. Belki sorun anakarttadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı