Mikrofondan ses gitmiyor

mertinator

Centipat
Daha fazla  
Mikrofonum bilgisayarda takılı olarak gözüküyor fakat ses gitmiyor. Kulaklığımdan ses geliyor ama kulaklığın mikrofonundan ses gitmiyor. Mikrofonu test ettim, başka cihazlarda çalışıyor, driverim güncel, ayarlarda mikrofon kullanımı açık, her türlü şeyi deniyorum çözüm videoları izliyorum ama yine çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Mikrofonum bilgisayarda takılı olarak gözüküyor fakat ses gitmiyor. Kulaklığımdan ses geliyor ama kulaklığın mikrofonundan ses gitmiyor. Mikrofonu test ettim, başka cihazlarda çalışıyor, driverim güncel, ayarlarda mikrofon kullanımı açık, her türlü şeyi deniyorum çözüm videoları izliyorum ama yine çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Model nedir?

Ayarlardan mikrofonu seçtiniz mi? Hem bilgisayar hem de kullandığınız uygulamalar için.

Denetim Masası > Donanım ve Ses > Ses > Kayıt > Mikrofona sağ tık > Özellikler >Düzeyler, buradan kontrol edin, ses butonunun üstünde kırmızı daire varsa üstüne bir kere tıklamanız yeterli.

Geri
Yukarı