Mikrofondan ses gitmiyor

Quadron

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop kullanıyorum, ses ayarlarından baktığımda mikrofon gözüküyor ama hiçbir şekilde ses gitmiyor.
Ek olarak taktığım bir mikrofon değil bilgisayarın zaten kendisinden bulunan mikrofonu kast ediyorum, ayrıca ek olarak ta başka bir mikrofon takıp denedim yine ses gitmedi.
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 63
Arkadaşlar laptop kullanıyorum, ses ayarlarından baktığımda mikrofon gözüküyor ama hiçbir şekilde ses gitmiyor.
Ek olarak taktığım bir mikrofon değil bilgisayarın zaten kendisinden bulunan mikrofonu kast ediyorum, ayrıca ek olarak ta başka bir mikrofon takıp denedim yine ses gitmedi.
Şimdiden teşekkürler.
Çözümünü buldunmu yardımcı olurmusun bu durumdan muzdaripim

Çözümünü buldun mu yardımcı olur musun bu durumdan muzdaribim.

Buldum hacı. Ayarlara gir orada gizlilik bölümü var konum, kamera, mikrofon yazıyor oraya bas mikrofon kısmına gel kapalı durumdadır büyük ihtimal onu aç bu kadar.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    40,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.PNG
    2.PNG
    436 KB · Görüntüleme: 31
  • 3.PNG
    3.PNG
    463,3 KB · Görüntüleme: 26
Buldum hacı. Ayarlara gir orada gizlilik bölümü var konum, kamera, mikrofon yazıyor oraya bas mikrofon kısmına gel kapalı durumdadır büyük ihtimal onu aç bu kadar.
Ben onların hepsini yaptim sistemsel olarak aklına gelebilecek herşeyi yaptım herşey normal ve duzgun ama sesim ne mikrofondan nede laptobun mikrofonundan gitmiyor :(

Yeni konular

Geri
Yukarı