Mikrofonlu kulaklık çalışmıyor

etonyan

Decapat
Merhabalar yeni bir sistem topladım ancak mikrofonlu kulaklığımın mikrofonunu nedense bilgisayar görmüyor. Kasanın önündeki jacki, monitördeki jacki ve kasanın arkasındaki kırmızı renkli jacki denedim ancak işe yaramadı. Kulaklıktan ses geliyor ancak ayarlardan sese gidip girişteki sorunları gider e tıkladığımda "bu aygıtın kondüktörü bilgisayarın arka tarafındadır" diyor. Ne yapmam lazım acaba, lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar yeni bir sistem topladım ancak mikrofonlu kulaklığımın mikrofonunu nedense bilgisayar görmüyor. Kasanın önündeki jacki, monitördeki jacki ve kasanın arkasındaki kırmızı renkli jacki denedim ancak işe yaramadı. Kulaklıktan ses geliyor ancak ayarlardan sese gidip girişteki sorunları gider e tıkladığımda "bu aygıtın kondüktörü bilgisayarın arka tarafındadır" diyor. Ne yapmam lazım acaba, lütfen yardımcı olur musunuz?

Kulaklığınızın tek ucu varsa ya kulaklık olarak ya da hoparlör olarak kullanabilirsiniz.
Çift başlıklı kulaklık gerek.

Kulaklık tek jaklıysa ona dönüştürücü almanız gerekiyor.

Kulaklığın markası? Modeli?
Sony marka MDR-ZX110
Merhabalar yeni bir sistem topladım ancak mikrofonlu kulaklığımın mikrofonunu nedense bilgisayar görmüyor. Kasanın önündeki jacki, monitördeki jacki ve kasanın arkasındaki kırmızı renkli jacki denedim ancak işe yaramadı. Kulaklıktan ses geliyor ancak ayarlardan sese gidip girişteki sorunları gider e tıkladığımda "bu aygıtın kondüktörü bilgisayarın arka tarafındadır" diyor. Ne yapmam lazım acaba, lütfen yardımcı olur musunuz.
peki usb girişl kulaklığı algılamıyorsa ne yapmalıyım?
Sony marka MDR-ZX110

peki usb girişli kulaklığı algılamıyorsa ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı