Mikrofonlu kulaküstü kulaklık önerisi

Laufeyson

Centipat
Yer
New Asgard
Daha fazla  
Bunu beğenmiştim. Sizce bunu mu alayım yoksa başka alternatifleri var mı?
Bütçe: 200TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı bilmiyorum, ama rampage de önermiyorum.
Ne amaçla kullanacaksınız?. Günlük kullanım mı, oyun odaklı olarak mı?.

Dersler ve oyun için kullanacağım. Gamepowera bakayım.
1 yıldır kullanıyorum ve daha uzun süredir kullananları da tanıyorum. Bu bütçeyle alabileceğiniz en iyi mikrofon. Eqolayzırı, 7.1'i, mikrofonu çok güzel. En ama en sevdiğim özelliği kumandası. Odaya biri giriyor discorddan dersden obsden tek tek mic kapamak yerine basıyorum tertemiz. Eba'da hoca mikrofon aç diyor ben çay içiyorum, e napıyorum bende; mici ebadan açıp kumandadan kapıyorum. Bu arada ben kumandadan ses ayarı var, onu fulleyip hoparlör de yapıyorum.
1 yıldır kullanıyorum ve daha uzun süredir kullananları da tanıyorum. Bu bütçeyle alabileceğiniz en iyi mikrofon. Eqolayzırı, 7.1'i, mikrofonu çok güzel. En ama en sevdiğim özelliği kumandası. Odaya biri giriyor discorddan dersden obsden tek tek mic kapamak yerine basıyorum tertemiz. Eba'da hoca mikrofon aç diyor ben çay içiyorum, e napıyorum bende; mici ebadan açıp kumandadan kapıyorum. Bu arada ben kumandadan ses ayarı var, onu fulleyip hoparlör de yapıyorum.
Kesinlikle tavsiyemdir gamepower medusa

Kesinlikle tavsiyemdir gamepower medusa
Düşüneyim. Fanboy falan değilim de markaları dün öğrendim :) . Rampage'da da 7.1 vardı.

Geri
Yukarı