MILANG MK-808 klavye alınır mı?

ChowSter

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler arkadaşlar. Mekanik klavye alma düşüncem var. Sahibinden.com'da bir tane uygun fiyatlı Red Switch mekanik klavye buldum fakat fiyatı beni biraz korkutuyor açıkcası. Sizce bu link deki mekanik klavyeyi almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az daha arttırıp doğru düzgün bir şey almanızı öneririm. Switch'inin markası belli değil. Rampage'in Switch'i daha belli olmayıp kullanıcıya sıkıntı yaşatan mekanik Klavye'lerdeki gibi bir Switch kullanıyor olması olası.

Bu klavye ara sıra 199'a düşüyor.

Az daha arttırıp doğru düzgün bir şey almanızı öneririm. Switch'inin markası belli değil. Rampage'in Switch'i daha belli olmayıp kullanıcıya sıkıntı yaşatan mekanik Klavye'lerdeki gibi bir Switch kullanıyor olması olası.

Bu klavye ara sıra 199'a düşüyor.
anladım reis ama bana red switch lazm blue switch hem ses olarak hoşuma gitmiyor hemde aile ortamında yaşadığım için şartlar el vermiyor ne yazık ki ondan red switch tercih etmek zorundayım gamepower warlock compact düşündüm başda çok fazla kişi kronik sorunlu oldugunu basma sorunu olduğunu beyan etmiş ondan vazgeçtim o klavyeden :)

Anladım reis ama bana Red Switch lazm Blue Switch hem ses olarak hoşuma gitmiyor hem de aile ortamında yaşadığım için şartlar el vermiyor ne yazık ki ondan Red Switch tercih etmek zorundayım Gamepower Warlock compact düşündüm başta çok fazla kişi kronik sorunlu oldugunu basma sorunu olduğunu beyan etmiş ondan vazgeçtim o klavyeden :)

SGK30 vardı bir ara 230TL'ye düşmüştü. Belki tekrar stoklara gelir. Onun dışında önerebileceğim pek bir şey yok maalesef :/.

Yeni konular

Geri
Yukarı