Milenicom modem zorunluluğu

pc-user

Kilopat
Daha fazla  
Milenicom için yeni üyelik yaptırma durumunda modemi almak zorunlu mu? Elimde modem var şu an. Ayrıca 150 TL kurulum ücreti normal mi?

Eğer modeminiz halihazırda alacağınız paket hızını destekliyorsa yeni modem almanız zorunlu değil, kurulum ücreti içinse bir şey diyemeyeceğim. Şirketten şirkete değişiyor olsa gerek. Türknet de 3'e bölerek toplam 99₺ tahsil ediyor.

Milenicom için yeni üyelik yaptırma durumunda modemi almak zorunlu mu? Elimde modem var şu an. Ayrıca 150 TL kurulum ücreti normal mi?
Modem zorunlu değil. Sadece size opsiyon olarak sunulmakta yani ister tercih edersiniz, ister etmezsiniz. 150 TL kurulum ücreti ise bana göre gerçekten fazla ama, bağlatmak isteyen için yapacak bir şey yok tabii.

Zaten elimdeki modem de Tp-link w9970 modeli sanırım destekliyor. Telefonda fiber olduğu için almanız gerekiyor gibi bir şeyler söylemişler. Nereden para kazanacaklarını bilemiyorlar sanırım... Tekrar arayıp soracağım, teşekkürler.

Piyasada satılan TP-Link TD 9970 antenli modemler fiberi desteklemez. Sadece Türk Telekom'un verdiği TD 9970 V3 modemler fiberi desteklemektedir.

Zorunda mıyım yani? Ne kadar saçma bir durum çözemedim.
Piyasada satılan TP-Link TD 9970 antenli modemler fiberi desteklemez. Sadece Türk Telekom'un verdiği TD 9970 V3 modemler fiberi desteklemektedir.
Fiberi destekliyor diye biliyorum ben ama yanlış mı acaba ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı