Millenicom vs TürkNet ve İnternet Önerisi

Hocam bir de başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra internetinizi bağladılar? Son olarak yalın internet hizmetiyle normal internet hizmeti arasındaki fark nedir?
Cuma 5-6 sularında başvurdum, araya hafta sonu girdi ama salı günü bağladılar. Yalın internet ve normal internet arasındaki farkı bilmiyorum, üzgünüm.

Millenicom bağlatmanı öneririm 3.ay oldu sıkıntı yaşamadım 35 Mbps'lik tarife kullanıyorum istersen davet kodu atabilirim ilk ay ücretsiz kullanabilirsin.

Güzel olur daha başvurmadım ama bu hafta içi büyük ihtimalle başvuru yaparım. Sizi etiketlerim o zaman.

Başvuru yaparken bu kodu 64001310 söyleyin. İsim soracaklar Emre Kibar mı diye evet demeniz yeterli şimdiden hayırlı olsun inşallah sıkıntı yaşamazsınız.

Merhaba arkadaşlar. Bu ay sonu taahhütüm bitiyor. Bu yüzden mantıklı ve uygun bir paket arayışı içerisindeyim. Oturduğum binada TT ve Superonline altyapısı mevcut. Milleni TT altyapısından 85 Mbps Turkcell altyapısından 100 Mbps verebiliyor. 35 Mbps TürkNet 75, 99 (aşağıya link bırakıyorum) 35 Mbps Milleni 69, 99 ayrıca 100 Mbps Milleni 79,99. Sizce hangisi daha uygun veya daha uygun kampanya önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşlar bir de Milleni.com'da kampanyalar kısmında aynı fiyatlara farklı hızlar verildiğini gördüm neden böyle bir şey yapmışlar gözümden kaçan bir şey mi var? (Ekran görünütüsü ekte)
69 TL 35 Mbps Milleni.com: Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom

Eki Görüntüle 511087

[/QU
Millenicom'u kesinlikle tercih ederim.
Her iki firmayı da kullandim.
TürkNet'te teknik destek yok sadece destek kayıdı oluşturup bekliyorsunuz sizi bekletiyolar sadece mesaj ile görüşebiliyorsunuz.Satin aldıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanilmiyor Yaklaşık 1-2hafta kullandım fakat hiçbir şekilde internetim gelmedi bekletip durdular bende direk millenicima geri geçtim.
Ama Millenicom yaklaşık 3senedir kullanıyorum şu anki paketim 35Mbps
Steam'de 4mb/s de indiriyor ve bir sıkıntıniz olduğu zaman ya ekip gönderiyorlar ya da müşteri hizmetleri ile halledebiliyorsunuz

Hocam Turknet herkese 35 Mbps diyor ama sonra paketi bağlattırdıktan sonra Online İşlemler menüsünden hızınızı 10 lira fark ile 100 Mbps'e kadar çıkartabiliyorsunuz. Eğer hat değerlerinizi paylaşabilirseniz size ona göre bir öneride bulunayım. Eğer 100 Mbps'e kadar destekliyorsa altyapınız (ki destekliyor gibi gözüküyor) Turknet'i öneririm size. Çünkü yüksek hızlarda Turknet her zaman diğer firmalardan daha iyi olmuştur. Altyapınız iyi ise kesinlikle Turknet öneririm.

Mevcut millenicom abonesi olarak öneriririm türknete göre online işlem merkezi dışında çağrı merkezlerinin olması + aynı zamanda müşteri hizmetleri sizi kanser ettiği zaman ürün pazarlama müdürü Alper karaer e donanım haber üzerinden ulaşıp sorunu iletebiliyorsunuz, şahsen yaşadığım bir sorunda kendisine ulaşmıştım, firmada yetkili birisinin sorunlarınızla ilgilenmesi oldukça hoş.
İlk ay fatura gelmiyor.
Ben millenicom u öneririm memnunum yine olsa yine millenicoma geçerim. İnternette bolca millenicomdan mağdur oldum diyen insan var başta korkuyordum ancak öyle bir sıkıntı yaşamadım, siz haklarınızın farkındaysanız ne yaptığınızdan eminseniz hiçkimse sizi mağdur edemez.

Hocam TürkNet herkese 35 Mbps diyor ama sonra paketi bağlattırdıktan sonra Online İşlemler menüsünden hızınızı 10 lira fark ile 100 Mbps'e kadar çıkartabiliyorsunuz. Eğer hat değerlerinizi paylaşabilirseniz size ona göre bir öneride bulunayım. Eğer 100 Mbps'e kadar destekliyorsa altyapınız (ki destekliyor gibi gözüküyor) TürkNet'i öneririm size. Çünkü yüksek hızlarda TürkNet her zaman diğer firmalardan daha iyi olmuştur. Altyapınız iyi ise kesinlikle TürkNet öneririm.

75 Mbps destekliyor. Ama çok fazla şikayet iki firmadan birinde olmasa diğerine yönelirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı