Millenicom 100 Mbps pakette 6 Mbps veriyor

mrtcnilkhn

Centipat
Daha fazla  
18 Mayıs tarihinde TurkNet'ten farklı bir Millenicom'a geçiş yaptım. Millenicom sitesinden yaptığım altyapı sorgulamasında evimin 80 Mbit hız desteklediğini söylüyor. Bu yüzden 100Mbit taahhütsüz paketini kullanıyorum fakat altyapı sorgulamasından elde ettiğim hız ile Port'a gelen hız çok farklı. 1.5 aydır 8Mbit hız internet kullanıyorum. Birçok defa arıza kaydı bıraktım fakat geri dönüş alamadım. Sizce neden kaynaklı olabilir?

Dosya Ekleri

• Hat Kalitesi.PNG
    Hat Kalitesi.PNG
    39,1 KB · Görüntüleme: 37
  • Hız Testi.PNG
    Hız Testi.PNG
    67,4 KB · Görüntüleme: 40
  • Millenicom.PNG
    Millenicom.PNG
    59,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam birçok etken şey olabilir, modem arızasından kabloya kadar, eğer ping veya paket kopması yaşıyorsanız muhtemelen kablo, dağıtıcıdan evinize gelen kablonun değişimini isteyin, farklı olarak bazen yağış rüzgar sonrası dağıtıcı da da sorun olabiliyor. Böyle şirketlerin hemen harekete geçmesi için sürekli aramanız ve ses tonunuzu sert kullanmanız gerekiyor, umarım hemen halledersiniz.

Windows'u yenimi yüklediniz yeni yüklediyseniz güncelleştirmeler yapılıyor olabilir Windows Update ve Microsoft Store'ye bakın.

Hocam birçok etken şey olabilir, modem arızasından kabloya kadar, eğer ping veya paket kopması yaşıyorsanız muhtemelen kablo, dağıtıcıdan evinize gelen kablonun değişimini isteyin, farklı olarak bazen yağış rüzgar sonrası dağıtıcı da da sorun olabiliyor. Böyle şirketlerin hemen harekete geçmesi için sürekli aramanız ve ses tonunuzu sert kullanmanız gerekiyor, umarım hemen halledersiniz.
Ping yok. Emulatör ile Mobile Legends oynuyorum. 25 ping alıyorum.

Windows'u yenimi yüklediniz yeni yüklediyseniz güncelleştirmeler yapılıyor olabilir Windows Update ve Microsoft Store'ye bakın.
1.5 aydır mı güncelleştirme yapıyorum :D Teşekkür ederim ama cevabınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı