Millenicom "adresinizde altyapı/port bulunmamaktadır" hatası

Hocam 1.5 yıldır böyle. Önceden gösteriyordu fakat değeri hatırlamıyorum.

Deneyip geri dönüş yapacağım.

3 apartman var hocam. En üst kattaki ya da 2. kattaki apartmana internet bağlandı. Bir apartmanın boş olduğunu biliyorum.

Buyurun.

Eki Görüntüle 1651968

Hocam internet altyapısı yok.(Kullanılabilir portta yok) doğru demişler. Türk Telekom'ya da Turkcell'e dilekçe verin.

Hocam internet altyapısı yoksa yani ne demek oluyor? Altyapı yoksa şu anda kullandığım 16 Mbps internetin çalışmaması gerekmiyor mu? Dilekçeye ne yazarak vermem gerek?

Altyapı varsa da yükseltemezsiniz. Boşta port olmadığı için şu anki internete devam etmeniz gerekir. Dilekçeyi bilmiyorum nasıl yapılacağını örnekleri vardır illaki.

Altyapı varsa da yükseltemezsiniz. Boşta port olmadığı için şu anki internete devam etmeniz gerekir. Dilekçeyi bilmiyorum nasıl yapılacağını örnekleri vardır illaki.

Hocam şu anki interneti iptal etsem veya gidip Millenicom üzerinden 35 ya da 100 Mbps'lik bir tarifeye geçsemde hallolmaz mı? Ona göre netleştirip dilekçeye ne yazmam gerektiği hakkında bir bilgi edineceğim.

Hocam şu anki interneti iptal etsem veya gidip Millenicom üzerinden 35 ya da 100 Mbps'lik bir tarifeye geçsemde hallolmaz mı? Ona göre netleştirip dilekçeye ne yazmam gerektiği hakkında bir bilgi edineceğim.

Olmaz hocam. VDSL ve ADSL portları farklı oluyor genelde.

Geri
Yukarı