Millenicom Fiber 100 nasıldır?

aliipekmg12

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul,Beşiktaş
Daha fazla  
Meslek
Barista/Amatör Yayıncı
Görsel ekinde de görüldüğü gibi 79Mbps hız destekliyor altyapı ama Türk Telekom bu bölgede altyapı güçlendirmesi yapıyor ve sorduğumda hızı yükselttiğini söyledi. 100Mbps internet olduğu için bu paket alınır mı? TürkNet ise 35Mbps öneriyor ve eğer altyapı yükseltilirse dahi 4Mbps upload verecek. Sizce hangisi daha mantıklı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-10-26-22-17-54-854_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-10-26-22-17-54-854_com.android.chrome.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 63
Görsel ekinde de görüldüğü gibi 79Mbps hız destekliyor altyapı ama Türk Telekom bu bölgede altyapı güçlendirmesi yapıyor ve sorduğumda hızı yükselttiğini söyledi. 100Mbps internet olduğu için bu paket alınır mı? TürkNet ise 35Mbps öneriyor ve eğer altyapı yükseltilirse dahi 4Mbps upload verecek. Sizce hangisi daha mantıklı?

Türkiye'de kullanan ve bilen sayısı çok az. TürkNet al.

Arkadaşlar kusura bakmayın başlıkta yaptığım bir yanlışlıktan dolayı uyarı aldım.

Fiber modem ile 125 TL oluyor sanırım bu paket. Sitede bu belirtilmiyor.

Neye dayanarak böyle bir bilgi verdiniz? Kullanan sayısı gayet fazla Millenicom'un.

Modem var elimde ilk modem aldım.

Millenicom'a geçmenizi tavsiye etmem. Bununla ilgili konuda açmıştım gerçekten çok sıkıntılı bir firma. 22 gündür internetim yok. Bir probleminiz olduğunda 5 günde bekleyebilirsiniz 25 günde. Hatta şikayetvar'da yer alan şikayetlerin içinde 1 ay bekleyenlerin bile olduğunu görmüştüm.

Millenicom'a geçmenizi tavsiye etmem. Bununla ilgili konuda açmıştım gerçekten çok sıkıntılı bir firma. 22 gündür internetim yok. Bir probleminiz olduğunda 5 günde bekleyebilirsiniz 25 günde. Hatta şikayetvar'da yer alan şikayetlerin içinde 1 ay bekleyenlerin bile olduğunu görmüştüm.

Peki hangi ISS'e geçeyim.

Peki hangi ISS'e geçeyim.
O konuda birşey diyemem açıkçası. Kimisi x internet sağlayıcısından memnundur kimisi y. Ben sadece kendi yaşadıklarımdan dolayı bu firmayı tercih etmemenizi tavsiye ettim. Millenicom kullanıp memnun olanlarda var mıdır vardır fakat beni günlerce oyaladılar. Tam 11 gün sonra evime eleman yolladılar. O da sorunu çözemedi. Öyleydi böyleydi derken 22 gün geçti. Birde üstüne kullanmadığım internetin faturasını ödeyeceğim.

Geri
Yukarı