Millenicom Fiber altyapısı

mtdurmus

Hectopat
Millenicom'un fiber altyapılı hizmetleri mevcut. Ve süperonline üzerinden veriyorlar. Bulunduğum sitede süperonline fiber altyapısı mevcut. Acaba kurulumu süreci ve süperonline üzerinden gelen internetin kalitesi nasıldır? Kullanan arkadaşların fikirlerini alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben TT fiber altyspı üzerinden taahhütsüz 35 lik paketi kullanıyorum. Ping 7-8 civarında ve 35 in altına hiç inmedi. Altyapı iyi ise (superonline fiber var dedin) milenicomu tavsiye ederim. İstersen arkadaşını getir kampanyası ile kod paylaşayım 1 ay sana 1 ay da bana ücretsiz hediye de alabiliriz.

Kardeşim ben TT fiber altyspı üzerinden taahhütsüz 35 lik paketi kullanıyorum. Ping 7-8 civarında ve 35 in altına hiç inmedi. Altyapı iyi ise (superonline fiber var dedin) milenicomu tavsiye ederim. İstersen arkadaşını getir kampanyası ile kod paylaşayım 1 ay sana 1 ay da bana ücretsiz hediye de alabiliriz.
Şu anda bende Türknet var 79 mbps alıyorum ama son 2 gündür hızlar düşmeye başladı. Ama genel olarak memnunum. Acaba 100 mbps almak için değiştirsem mi diye düşünmeye başladım. Fakat bulunduğum sitede millenicom fiber kullanan bir bulsam süper olacak :) Gerçi 2 gün kötü oldu diye değiştirmek olmaz. Şu anda türknet de 79 mbps 76 TL, millenicom da 100mbps 130 TL :) Bu durumda sen ne yapardın ?

İhtiyaca göre değişir tabi. Ben 90 TL üzerine çıkmayan max. hızı olanı tercih ederdim. Eskiden 100 Mps heves ederdim de 35 artık yetiyor. Ping sorunu yaşamamak daha önemli bence.

Paket kaybı olmasın da 10 Mbps olsun isterse. 35 Mbps Platin Superonline kullanmaktayım, 99 TL veriyorum ama daha bir kere bile kopma veya ping sorunu yaşamadım.

İhtiyaca göre değişir tabi. Ben 90 TL üzerine çıkmayan max. hızı olanı tercih ederdim. Eskiden 100 Mps heves ederdim de 35 artık yetiyor. Ping sorunu yaşamamak daha önemli bence.
Evet şu anda 76 TL türknet. Ve sorun olunca destek kaydı açıyorum ilgileniyorlar kısa sürede. 76 TL ile 130 TL yi kıyaslarsak hem risk almış olacağım sorun olabilir, hemde 55 TL daha fazla ödemiş olacağım. Ne için ? Genel olarak saniyede şu anda 9.3 mb görüyorum, Sırf 100mbps alıp da saniyede 12.5 MB görmek için :) Belki de değmeyebilir..
Paket kaybı olmasın da 10 Mbps olsun isterse. 35 Mbps Platin Superonline kullanmaktayım, 99 TL veriyorum ama daha bir kere bile kopma veya ping sorunu yaşamadım.
Hocam 6 sene boyunca süperonline kullandım. Artık Akk nin son dönemlerinde bayağı sıkıldım. 25mbps yi 59TL den kullanıyordum, AKK kalktıktan sonra 15 mbps yi 80 den önermişlerdi. Dedim süperonline defteri kapanıyor sonrasında türknet e geçtim. Ben yüksek hız istediğim için bu şekilde türknet e geçtim

Vodafone Fiber'e de bakabilirsin bildiğim kadarıyla onlarda Superonline altyapısı ile fiber verebiliyor. Bende aynı durumdayım Vodafone Fiber ile Millenicom Fiber arasındayım. (binada sadece Superonline Fiber altyapısı var.)

1 yıldır millenicomdayım.. bence millenicoma taahhütsüz geç dene .benim kodla üye olursan 1 ay bedava zaten. hem denemiş olursun . max hız neyse onu alırsın dostum. dedigim gibi taahhüt yok ping değerleride güzel.
s8.gif
ben 16 mbit adsl kullanıyorken şimdi 100 mbit hızı taahhütsüz 79 tl den kullanıyorum .

üye olursanız 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Vodafone Fiber'e de bakabilirsin bildiğim kadarıyla onlarda Superonline altyapısı ile fiber verebiliyor. Bende aynı durumdayım Vodafone Fiber ile Millenicom Fiber arasındayım. (binada sadece Superonline Fiber altyapısı var.)
Millenicom da fiber kullanan bi çıksa fikirlerini soracağım da :) yok işte
1 yıldır millenicomdayım.. bence millenicoma taahhütsüz geç dene .benim kodla üye olursan 1 ay bedava zaten. hem denemiş olursun . max hız neyse onu alırsın dostum. dedigim gibi taahhüt yok ping değerleride güzel.
s8.gif
ben 16 mbit adsl kullanıyorken şimdi 100 mbit hızı taahhütsüz 79 tl den kullanıyorum .

üye olursanız 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Hocam bende zaten şu anda türnket 100mbps var 79TL, 78 mbps alıyorum. Ama hani 100mbps olur mu millenicom da fiber kullanan var mı onu arıyorum. Bulunduğum sitede süperonline fiber altyapısı var ve 6 sene kullandım :)
Vodafone fiyatları biraz daha pahalı millenicom a göre baktım şimdi..

Yeni konular

Geri
Yukarı