Millenicom nasıldır?

plawindy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün Türk Telekom altyapım bitti ve Millenicom'da 75Mbps'ye kadar desteklendiğini öğrendim çağrı merkezinden. Sizce Millenicom güvenilir mi kullanan kişiler varsa memnun musunuz?
Taahhütsüz 1 ay kullanıp sonra iptal edebilir miyim sıkıntı çıkar mı? Oyunlarda vs ping sorunu yaşanıyor mu?

Merhaba bugün Türk Telekom altyapım bitti ve Millenicom'da 75Mbps'ye kadar desteklendiğini öğrendim çağrı merkezinden. Sizce Millenicom güvenilir mi kullanan kişiler varsa memnun musunuz?
Taahhütsüz 1 ay kullanıp sonra iptal edebilir miyim sıkıntı çıkar mı? Oyunlarda vs ping sorunu yaşanıyor mu?

Bakın ADSL'de kesinlikle Türk Telekom alın VDSL'de TurkNet Kablonet altyapısı sokak veya mahallenizde varsa dilekçe verin altyapı isteyin.

Evet Millenicom güvenilir ancak altyapınız destekliyor ise TurkNet almanızı öneririm. 100 MB download 8 upload veriyorlar altyapınız yetirliyse ve sabit 85 TL taahhütsüz.

Ben kullanıyorum hocam. Taahhütsüz 35 Mbps pakete geçtim. Şimdilik sıkıntı yok. İstediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Altyapınız var ise çoğu internet servis sağlayıcısı telekom altyapısı kullanıyor. Tavsiyem superonline 35mbps 3 upload 104 TL'ye aldım.

Millenicom'a geçtikten sonra sık sık internetim kopmaya başladı. Günlük minimum 60-70 kesinti yaşanıyordu.

Defalarca arıza bıraktım, müşteri hizmetleriyle, teknik ekiple görüştüm sorunu çözemediler, iç tesisatım sıkıntı denildi hep.

En sonunda Keenetic Extra DSL modem aldım ve SNR Margin'i 10 dB'ye sabitledim sorunum çözüldü.

Böyle işten anlamayan bir ekip var arkada. Ki Defalarca da hızımı 60 mbps sabitlemelerini istemiştim yapamıyoruz dediler, sonra yapacağız diyip yapmadılar.

Altyapınız sorunsuzsa sorun yaşamazsınız, ama en ufak sorununuzda da çözüm üretemezler.

Biri fiber birisi adsl kullanan arkadaşlarım var discordda oyun oynuyoruz ikisinde ping olmuyor ama laglanıyorlar çoğu oyunda. Birisi bursada birisi ıspartada oturuyor şu günler biraz sıkıntılı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı