Millenicom nasıldır?

Ronin Algos

Decapat
Daha fazla  
Turkcell Superonline kullanıyorum 24MB alıyorum ki yetersiz geliyor.
Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum taahhüt biter bitmez 150 TL'lik 100 MB veren internet paketini alacağım.
Kullananlar nasıl olduğunu belirtirse sevinirim sık sık kesinti yaşar mıyım ping değerleri nasıl?
Altyapım 100 MB destekliyor en fazla.

Turkcell Superonline kullanıyorum 24MB alıyorum ki yetersiz geliyor.
Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum taahhüt biter bitmez 150 TL'lik 100 MB veren internet paketini alacağım.
Kullananlar nasıl olduğunu belirtirse sevinirim sık sık kesinti yaşar mıyım ping değerleri nasıl?
Altyapım 100 MB destekliyor en fazla.
Millenicom'da taahhüt var mı?

Millenicom'u superonline altyapısı üzerinden kurmayı düşünüyorsanız fiyatlar çok artıyor ve hangi paketi almayı düşünüyorsanız 20₺ daha üzerine ekleyin. Modem ücreti paket fiyatına dahil değil.

Bildiğim kadarıyla gece saatlerinde ping artışı ve bağlantı kopmaları yaşanıyormuş. Müşteri hizmetleri de pek iyi değil galiba. Altyapınız destekliyorsa Netspeed'e bakmanızı öneririm.

Millenicom'u Superonline altyapısı üzerinden kurmayı düşünüyorsanız fiyatlar çok artıyor ve muhtemelen şu an siz zamsız fiyata bakıyorsunuz. Zamlı fiyatı duyurular sayfasında mevcut ama ben buraya yine de bırakayım. Son olarak Millenicom'da hangi paketi almayı düşünüyorsanız 20₺ daha üzerine ekleyin. Modem ücreti paket fiyatına dahil değil.Eki Görüntüle 1651214

Az önce gördüm bende Türk Telekom alyapısıyla kurmayı düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla gece saatlerinde ping artışlarına ve bağlantı kopmaları yaşanıyormuş. Müşteri hizmetleri de pek iyi değil galiba. Altyapınız destekliyorsa Netspeed'e bakmanızı öneririm.

Teşekkürler 99 MB alabiliyorum orada da 4 metre görünüyor port mesafeside (bayağı şanslıyım sanırsam direk trafonun karşısında oturuyorum).

Geri
Yukarı