Millenicom nasıldır?

aydyass

Decapat
Katılım
12 Haziran 2019
Mesajlar
324
Çözümler
2
Yer
İstanbul
Binamız daha yeni Turktelekom Fiber altyapı vereceğini söyledi geçen hafta cuma günü altyapı çekildi bugünde Turktelekomdan 2 bloğada bağlamak üzere fiber kutu getirmişler bağlamışlar internet yarın ya da pazartesi günü aktifleşicekmiş. Turktelekom altyapısı kullanan ve en iyisi olarak gözüme çarpan Millenicom hakkında görüşlerinizi almak istiyorum NetSpeed'de çok iyi fakat fiberde 50 Mbps verebiliyorlar ben 100 versinler istiyorum oyüzden Millenicom 100Mbps fiber TT altyapısını kullanan varsa görüşlerini alabilir miyim? Aktifleşince inşallah başvuracağım da.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Emrekibarr

Centipat
Katılım
9 Kasım 2019
Mesajlar
117
Çözümler
1
Peki yurtdışı çıkışları nasıl? Packet loss, twitch izleyememe gibi sorunları var mı? Bunlar benim için hızdan daha önemli. Hızımdan memnunum fakat packet loss sorunu nedeniyle değiştirmek istiyorum.
Ben sıkıntı yaşamadım evde pc yok ama mobilden izliyom sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Zaten SOL altyapısını kullandıkları için yurt dışı çıkışları iyiymiş öyle diyorlar ama konumdan konuma da değişebilir.
 

Yıldızlı

Yoctopat
Katılım
8 Eylül 2021
Mesajlar
4
Dostum bağlattın mı acaba kimse yazmamış merak ettim fiberde nasıl hizmet alıyon? Ben millenicomun vdslni kullanıyom sıkıntı yaşamadım şuana kadar hiç
Merhaba, MİLLENİCOM'a yeni üye olacak arkadaşlar kampanyalı katılmak için bu kodu çağrı merkezine söyleyin veya sitede kullanın: 4723440D (1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanın)
 
Yukarı