Millenicom Nasıldır?

U.Altun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar internetimi Millenicom İSS firmasına taşımak istiyorum. İnternet sitelerinde ve kendilerinin de söylediği altyapımın 67Mbps hıza kadar desteklediği ama modem hat değerlerimde 100+ Mbps hıza kadar alabileceğim yazıyor ve hat değerlerimi onlarla paylaşmama rağmen 100Mbps paket verilirse hattımda kopmalar meydana gelebileceğini belirtiyorlar. Ben denemek istiyorum. Sizce hattımda 100Mbps hız veren paketi kullansam kopma olur mu? Millenicom önerir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200325_132002.jpg
    Screenshot_20200325_132002.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 246
Merhaba arkadaşlar internetimi Millenicom ISS firmasına taşımak istiyorum. İnternet sitelerinde ve kendilerinin de söylediği altyapımın 67Mbps hıza kadar desteklediği ama modem hat değerlerimde 100+ Mbps hıza kadar alabileceğim yazıyor ve hat değerlerimi onlarla paylaşmama rağmen 100Mbps paket verilirse hattımda kopmalar meydana gelebileceğini belirtiyorlar. Ben denemek istiyorum. Sizce hattımda 100Mbps hız veren paketi kullansam kopma olur mu? Millenicom önerir misiniz?

Firmanın kendisi kopmalar olacağını belirtmiş zaten. Burada kimse firmanın olacağını söylediği bir şeyin aksini ispat edemez. (Mantık çerçevesi dahilinde)

1,5 veya 2 senedir Millenicom 50 MBPS Gerçek Sınırsız Taahhütsüz paketini kullanıyorum. Abartmıyorum; İnternet bağlantım yalnızca 1 defa kesildi (Gece 2:30 suları, altyapı iyileştirmesinden kaynaklı) ve yalnızca 1 defa düşük internet hızı yaşadım (Türktelekom altyapısından kaynaklı, onu da zaten yarım saat içerisinde çözdüler.) Demem odur ki, taraflı değilim, yıllar içerisinde Türktelekom'undan Superonline'ına, Türknet'inden Uydunet'ine kadar birçok internet sağlayıcısı kullandım fakat Millenicom gibisine daha denk gelmedim.

Not: İzmirin "ücra" sayılabilecek çevresi gecekondular ile dolu bir mahallesinde yaşıyorum. 50MBPS olan paketimi de 44 - 48 MBPS altında daha hiç görmedim.

35MBPS Paket kullanıyorum bugüne kadar tek bir sıkıntı yaşadım ilk başta bana kurulum ücreti alınacak denmedi sonra faturada gördüm aradım kurulum ücretini hallettik. İnternet ve müşteri hizmetlerinin kalitesi gayet iyi.

4 Aydır Millenicom Türk Telekom altyapısı kullanıyorum sana şunu söyleyeyim 35 Mbps sınırsız kullanıyorum bana gelen 42/45 arası bir kere kesildi onda da bölgede transmisyon çalışması var dendi kaliteli ucuz bir firma tavsiye ederim.

Merhaba hocam.Bugün davet kodunuzu kullanarak başvuru yaptım.Paylaştığınız için teşekkür ederim.Bilginize
Rica ederim, asıl ben teşekkür ederim. Eğer kampanya bir yanıltmaca değil ise 1 aylık internet faturamı ödemiş kadar oldunuz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı