Millenicom pişmanlık mı?

Herkese merhaba Millenicom'u tecrübe sahiplerine sormak istedim. Millenicom'a başvuru yaptık, telefonda görüşme her şey on numaraydı anlaştık, telefonu kapatırken size aydınlatma metni gelecek onaylayın ve mail adresinize evrakları yollayacağım dediler. Bunun üzerinden 3 gün geçti ne SMS geldi ne mail geldi. Whatsapp müşteri hizmetleri aciliyeti bildiriyorum demekten başka bir şey yapmıyor. Yol yakınken vaz geçmek en doğrusu mu? Bu ayın sonunda internet hizmetim doluyor, internetsiz kalmamam lazım diye kaç kere söyledim. Hemen olacak dediler daha evrak bile yollanmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski evdeyken bir problem yaşamıyordum fakat yeni eve geçince ilk iki hafta baya problemli bir süreç oldu. Şu an memnunum. Her şey halloldu ve sundukları interneti rahatlıkla alabiliyorum.

Whatsapp destek hattına yazmaktansa direkt telefondan arayıp görüşün. Daha etkili emin olun.

Hangi internet sağlayıcısı olursa olsun eğer aciliyet bildiriyorum diyorlarsa o iş yaştır.
2 kere bu olayı yaşadım üstelik 2 farklı firmada.
Eve taşındığımızda interneti nakil için aradık ve yaklaşık 1 hafta dönen olmadı.
Sonra aradığımızda aciliyetinizi bildiriyorum demişlerdi ve 3-4 kez aramamıza rağmen gelmediler
1.5 ay sonunda internete kavuşabildim.
Birkaç gün bekledikten sonra geri dönüş yapmazlarsa iptal etmeniz bence iyi olacaktır.

Ben pişman oldum. 11. gün 1600 TL fatura geldi. İyi internet alabilen de var dolandırılan da sahte imza kullanarak haciz göndererek adliyelik olan da. Hiçbir şekilde tavsiye etmem. Son çare bile olmamalı. Netspeed dehşet hızlıdır en azından bende öyle oldu yanlış hatırlamıyorsam 1 saat sürdü. Bağlatırken hepsi ilgili mesele o sözleşmeyi imzaladıktan sonrası biraz da onu hesaba katın.

Ben pişman oldum. 11. gün 1600 TL fatura geldi. İyi internet alabilen de var dolandırılan da sahte imza kullanarak haciz göndererek adliyelik olan da. Hiçbir şekilde tavsiye etmem. Son çare bile olmamalı. Netspeed dehşet hızlıdır en azından bende öyle oldu yanlış hatırlamıyorsam 1 saat sürdü. Bağlatırken hepsi ilgili mesele o sözleşmeyi imzaladıktan sonrası biraz da onu hesaba katın.
Hocam o fatura nasıl oldu. Korkuttunuz şuan beni. Bana hiç bir evrak yollanmadı, smart milleni mi ne diye birşey var orada evrak aşaması tamamlandı, kargoya verildi falan denmiş. Ben bunların hiç birini yapmadım. Kendi kendine nasıl oldu bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı