Millenicom - Superonline altyapısı

Mahallemdeki bir binada Superonline 100Mbps desteklerken bizim binamızda desteklemiyor. Nasıl olabilir, bu bir hata olabilir mi?

Sana şöyle söyleyim. Benim bulunduğum semte diarelerin hepsinde supreronline fibrer var. Sadece yukarıda bir tane villa sitesinde supreronline var. Bizde mesela yok ama arkamdaki diare sitesinde var. Bizde sadece lanet VDSL2 var.

ADSL altyapısından iyi, fiber altyapısından kötü.
VDSL2 kabine kadar fiber oradan eve kadar bakır kablo ile devam eder.

Millenicom'da en fazla 68 Mbps alabileceğim gözüküyor TT altyapısını sorgulayınca.

Bazı arkadaşlarda 50 Mbps gözükse bile 70 80 aldıkları oluyormuş, bende de öyle bir şey olur mu?

Millenicom'da en fazla 68 Mbps alabileceğim gözüküyor TT altyapısını sorgulayınca.

Bazı arkadaşlarda 50 Mbps gözükse bile 70 80 aldıkları oluyormuş, bende de öyle bir şey olur mu?

Bende extranete gibi çoğu yerde sorgulayınca 38 Mbps gözüküyor. Türk Telekom'u aradım bana kapasite hızınız 48 Mbps dediler. Paketim ise 50 Mbps.

xDSL aboneliklerinde böyle bir durum olması çok zordur modeme almanız gereken hız ulaşıyorsa o bağlantı stabildir.
Daha fazla hız almanız xDSL ile zor.

Bana 68 Mbps diyor ondan yükseğini alamam o zaman doğru mu?

Ayrıca Millenicom önerir misiniz bana en yüksek hızı veren firma bu.
Bende extranete gibi çoğu yerde sorgulayınca 38 Mbps gözüküyor. Türk Telekom'u aradım bana kapasite hızınız 48 Mbps dediler. Paketim ise 50 Mbps.

Oradan test yapınca da 68 Mbps gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı