Millenicom vs. TurkNet

Ufuk Kayax

Kilopat
Daha fazla  
Tahahhütsüz internet bağlatıcam. En iyi, bağlantı problemi olmayan bir firmadan almak istiyorum. Bildiğim bu iki firma var. Sizce hangisinden internet bağlatmalıyım. Ve modemim yok model dahil 100 TL'lik paket alsam masrafı ne olur tahmini?

Selam Millenicom kullanıyorum paketim 50 Mbps ancak bazen 20'ye kadar düşebiliyor 1-2 sene önce gerçekten internet çok sorunluydu bilgin olsun istedim.

Ben bir TurkNet kullanıcısıyım.
Ben interneti ilk bağladığım sırada, yanı abonelik açarken problem yaşadım. Hiçbir zaman internetsiz kalmasamda, bir türlü benim aboneliğim başlatılamadı. Bu yüzden yaklaşık 1 ay evrak işiyle uğraştım. Fakat bir kere abone olduktan sonra da hiçbir problem yaşamadım. 50 Mbps paket aldım. 43 Mbps alıyorum diye arıza kaydı oluşturdum. Hemen ilgilendiler. Türk Telekom'dan ekip falan gönderip hatta yenileme tazeleme falan yaptılar. Ben şaşırdım şahsen. Şu an da da arada sırada internet özellikle gece vakitleri 12'den sonra hız problemi yaşatıyor. Fakat geçici bir problem olduğunu düşünüyorum zira daha önce yoktu.

Tavsiyem TurkNet.

Evlendiğimden beri Millenicom kullanıyorum. Daha herhangi bir problemini yaşamadım hatta halada anlaşmalı değilim aylık olarak ödeme yapıyorum en yakın sürede anlaşma yapacağım. Gayet memnunum. Yazmayı unutmusum 100mb paket kullanıcısıyım.

1637789587038.png

Evlendiğimden beri Millenicom kullanıyorum. Daha herhangi bir problemini yaşamadım hatta halada anlaşmalı değilim aylık olarak ödeme yapıyorum en yakın sürede anlaşma yapacağım. Gayet memnunum. Yazmayı unutmusum 100mb paket kullanıcısıyım.

Eki Görüntüle 1225083
Hocam diyelim milenicomdan aldım kaç günde bağlıyorlar

Ciddi manada bu konuda 0 yalan söylicem. 1 gün öncesinde akşamdan arastırdım telefonlar görüştüm. Sabah işlemlerim başladı akşama kadar bağlandı.
Hocam diyelim milenicomdan aldım kaç günde bağlıyorlar
Vodafone önerebilirdim aslında kendi iş yerimdede vodafone kullanıyorum. Fakat ne yazıkki çözülemeyen bir problemi mevcut. Oyunlarda vs fazladan ms ve özellikle WARZONE gibi oyunlarda efsane LOSS yaptı. Bendenmi vodafonedanmı kaynaklı bilemedim o yüzden önermiyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı