Millenicom'a geçilir mi?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Şuanda Türk Telekom'un ADSL altyapılı 16 Mbps'lik rezalet internetini kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum. Türknet ve Millenicom'da altyapı sorgulaması yaptım. Türknet yine 16 Mbps sunuyor ancak Millenicom 68 Mbps'ye kadar imkan sunuyor ve Fiber altyapılı. Ben de 100 Mbps'lik paketi almayı düşünüyorum ama öncelikle sizlere sormak istiyorum. Millenicom'a geçilir mi?

Ekran Görüntüsü (695).png

Ben de aynı şartlarda geçtim. Bana 50 veren tek firma oldu. Genel olarak memnunum. Burada fazla sevilmiyor. En çok sevileni TurkNet. Fakat bizim için böyle bir seçenek yok. Millenicom'a devam.

TTNET ile kıyaslanırsa geçilir.

Şuanda Türk Telekom'un ADSL altyapılı 16 Mbps'lik rezalet internetini kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum. Türknet ve Millenicom'da altyapı sorgulaması yaptım. Türknet yine 16 Mbps sunuyor ancak Millenicom 68 Mbps'ye kadar imkan sunuyor ve Fiber altyapılı. Ben de 100 Mbps'lik paketi almayı düşünüyorum ama öncelikle sizlere sormak istiyorum. Millenicom'a geçilir mi?

Eki Görüntüle 1186760
Millenicom'u habersiz fiyat değişimi yapıp dayatmaya çalıştığı için sevmem ancak elinizde başka seçenek yoksa Türk Telekom'dan iyidir.

TTNET'den farkı yok, verdikleri internet hizmeti berbat. 1 ay boyunca 100 Mbps vermesi gereken paketten 16 Mbps veren firma bana altyapınız bu kadar destekliyor dediler, aynı hafta TürkNet'e geçtim bal gibi de 100 Mbps alıyordum.

Şu anda Türk Telekom'un ADSL altyapılı 16 Mbps'lik rezalet internetini kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum. TurkNet ve Millenicom'da altyapı sorgulaması yaptım. TurkNet yine 16 Mbps sunuyor ancak Millenicom 68 Mbps'ye kadar imkan sunuyor ve fiber altyapılı. Ben de 100 Mbps'lik paketi almayı düşünüyorum ama öncelikle sizlere sormak istiyorum. Millenicom'a geçilir mi?

Eki Görüntüle 1186760

TurkNet'e geçin. 16 yazdığına bakmayın bende de 16 yazıyordu Online işlemlerden uygun paketi seçebiliyorsun. Riske atmayım belki olmaz der isen Millenicom'a geçebilirsin.

Ben 100Mbit Millenicom kullanıyorum ve gayet memnunum. Geçeceğiniz zaman haber verin bana özelden, size kod vereyim. İlk ay para ödemeyin nete.

Şikayetvar sitesininde önderliği çeken bir firma, ben olsam asla güvenmem bu firmaya.
Firmaya bulaştığın zaman kurtuluşun yok, taahhüt cayma bedeli dışında ek iptal ücreti nedir arkadaş? Hangi devirdeyiz?

Şikayetvar sitesininde önderliği çeken bir firma, ben olsam asla güvenmem bu firmaya.
Şikayetvar sitesine giriyorum her firmadan tonlarca şikayet var. Mesela ben Millenicom'dan memnunum. Şikayet edenlerin yazdığı hiçbir sıkıntıyı yaşamadım. Sadece nakil sürecim biraz uzun sürmüştü hepsi o. Yani milletin şikayetine bakarak iş yapmak biraz saçmalık. Benim de memnuniyetime baksın arkadaş öyleyse.

Şikayetvar sitesine giriyorum her firmadan tonlarca şikayet var. Mesela ben Millenicom'dan memnunum. Şikayet edenlerin yazdığı hiçbir sıkıntıyı yaşamadım. Sadece nakil sürecim biraz uzun sürmüştü hepsi o. Yani milletin şikayetine bakarak iş yapmak biraz saçmalık. Benim de memnuniyetime baksın arkadaş öyleyse.
Şikayet sayısı değil, türü önemli. Bütün ISS'lerde aboneliği olan biri olarak hiçbirinde "iptal ücreti" safsatasıyla karşılaşmadım. Taahhüt cayma bedeli başka iptal ücreti başka. Yüzyılın tefeciliğinin medenileşmiş hali.

Yeni konular

Geri
Yukarı