Millenicom'a geçilir mi?

Herkes rezalet yazmış ben 4-5 aydır kullanıyorum sanırım 120-130 TL gibi bir şey fiyatı 80 down 10-15 upload var 4-5 aydır (İzmir'de yaşıyorum) hiçbir sıkıntı çıkmadı gayet memnunum.

İstanbul Başakşehir'de yaşıyorum altyapı olmasına rağmen verilen hizmet rezalet fiber kapsamında 10Mbps'lere kadar düşüyor bu mu fiber diye sorguluyor insan. Altyapı olmasa diyeceğim ki tamam problem bulunduğum konumda :D

Herkes rezalet yazmış ben 4-5 aydır kullanıyorum sanırım 120-130 TL gibi bir şey fiyatı 80 down 10-15 upload var 4-5 aydır (İzmir'de yaşıyorum) hiçbir sıkıntı çıkmadı gayet memnunum.

Çöp hocam bundan önce müşteri hizmetlerini aradık parasını ödememize rağmen istediğimiz hızda değildi işte aradık dedik ki çok yavaş iptal edeceğiz falan

- Kadın tamam dedi ve hızı yükselttiler sonra arama bitince hızı tekrar düşürdüler tuzak gibi bir şey Millenicom.

Çöp hocam bundan önce müşteri hizmetlerini aradık parasını ödememize rağmen istediğimiz hızda değildi işte aradık dedik ki çok yavaş iptal edeceğiz falan

- Kadın tamam dedi ve hızı yükselttiler sonra arama bitince hızı tekrar düşürdüler tuzak gibi bir şey Millenicom
Bilemiyorum benim başıma daha öyle bir şey gelmedi 😁

İnternet kalitesi bulunduğun bölgeye,altyapıya göre değişen bir şey. Ben 6 aydan uzun süre bir süre kullandım ve gayet memnundum. İnternet kalitesi olarak çok iyiydi. Müşteri hizmetleri arkadaşların dedikleri kadar kötü değildi. Türk Telekom ve Superonline'den kötü ama Turknet, Netspeed gibi firmaların müşteri hizmetlerinden çok daha iyi.

Merhaba arkadaşlar, Millenicom kullanan var mı aranızda? Ben Netspeed kullanıyorum şu an 35 Mbps paketim 86 TL'den 124 TL'ye çıkmış durumda Millenicom da böyle bir paket gördüm. Sizce buna geçmek daha mantıklı değil mi?

Millenicom kullanıyorum müşteri hizmetleri gayet iyi fiyat yüzünden Comnet'e geçiş yapacağım internette kesilme falan olmuyor tavsiye ederim.

Geri
Yukarı